Snehove opicky v Japonsku | Podnikani v USA

Podnikani v USA

Me zkusenosti s podnikanim v USA, jak prorazit, napady, apod.

Podnikani v USA random header image

Snehove opicky v Japonsku

January 30th, 2011 Autor: John ·

Moc jsem chtel poznat snehove opice, ktere ziji v Japonsku. Najdete je blizko mesta Yudanaka. Je to oblast, kde si muzete zalyzovat, jit do horkych lazni a podivat se na opice. Letos se nam to podarilo.

V  teto oblasti  je obrovske mnozstvi mineralnich pramenu s horkou vodou. A opice se chodi do teto teple vody ohrivat.

Cim dele byly opice v horke vode tim vice byli cervnejsi v obliceji. Jinak venku byla zima. Par stupnu pod nulou.

Tohle byl myslim “big boss”.  Opice uplne ignoruji lidi. Muzete k nim jit blizko a kaslou na vas. Jen se tak vyhrivaji a jsou lini se pomalu na vas podivat.

Do Yudanaka se dostanete vlakem. V Tokyu koupite listek na Shinkansen do Nagana. V Naganu prestoupite na mistni vlak do Yudanaka.

Takhle vypada mesto Yudanaka.

Po meste je velke mnozstvi verejnych lazni se vstupem zdarma. Jsou to takove miniaturni lazne o ktere se vzdy staraji sousedni baraky. Vypadaji takto. Kazde lazne maji trosku jinaci prameny a leci neco jineho.

Muzete zajit do miniaturnich mistnich restauraci. Treba na Soba noodle, ktere jsou v Nagano oblasti vyhlasene. Mate spise pocit, ze jste u nekoho doma nez v restauraci.

Tags: Cestovani

Kniha Podnikani­ v USA pro Kindle na Amazonu
Prakticke rady jak podnikat a prorazit v USA. Zkusenosti a inspirace.


  • LuboZvieraRyba

    wow wow wow!! presne pre toto sa oplati mat peniaze :)

  • Fit

    Moc pěkné :-)

  • http://www.fandor.cz fandor

    Nejlepší článek na tomto blogu za posledních 12 měsíců :-)