Predstaveni projektu zde na blogu

Moznost predstavit vas projekt zde na blogu jsem poprve nabidl v roce 2007. Viz clanek: Napiste mi o vasem novem webovem podnikani.

Od te doby se zde uz predstavilo nekolik desitek projektu. Z cehoz mam velkou radost. Takze jen pripominam novejsim ctenarum, ze ta moznost tady je. Nejradeji mam clanky, ktere nejsou jen jak reklama. Mam rad, kdyz je vysvetleno pozadi projektu. Jake problemy se vyresili. Jake prekazky se prekonavaji. Kdyz se autor predstavi a napise trosku o sobe. Je to pak mnohem zajimavejsi.

65 thoughts on “Predstaveni projektu zde na blogu

  1. Zdravim!
    Chcem sa opytat ako to je s danou na alkohol v USA. Ak by mi niekto chcel poslat napriklad jeden karton vina tu do USA. Co je potrebne urobit a kedy sa plati dan alebo proste tieto informacie. Dakujem krasne.

  2. Ahoj, mám dotaz ohledně fulfilment. Mám několik základních otázek. Může to fungovat v ČR? Jak to funguje? Pokud to chápu dobře, tak dejme tomu, že firma např. z Německa pošle jen tak někomu do skladu v čr (když ho bude chtít využít) několik palet se zbožím, zaplatí majiteli skladu za pronájem a za odeslání jednotlivého zboží. Zajímalo by mě, jak je to ošetřeno z obou stran. Přece jen tak někdo nepošle někomu do zahraničí paletu se zbožím a ještě peníze za její uskladnění a naopak z druhé strany, kdyby majitel skladu musel za zboží zaplatit, tak jakou má záruku, že obchodník neotočí kartu a nezbyde majiteli paleta čehosi na skladu? A jak by eventuelně mohla proběhnout platba? To firma odešle paletu majiteli do skladu v zahraničí a rovnou mu předem zaplatí za pronájem? a jak je to s poštovným? Majitel skladu si samozřejmě musí naúčtovat něco za dopravu. Určitě je to pěkná služba, ale nechápu, proč by někdo riskoval to, že o paletu přijde, když ji pošle spolu s penězi za pronájem a pěnězi za poštovné.
    Může mi to někdo vysvětlit formou pro laika?

Leave a Reply