Kancelar pro startupy

Az bude mit nejaky startup z CR nebo SR zajem utect z Kalifornie do Nevady tak pro ne muzu mit pekne kancelare v teto budove:

1

Je to kousek od Lake Tahoe.  Relativne stale blizko k Silicon Valley/San Franciscu, ale v mnohem vyhodnejsim prostredi pro podnikani (NV vs. CA). Blizko rikam na americke pomery. Jednu kancelar ma uz zamluvenou jeden ze ctenaru blogu pro svoji firmu:-)

Ty kancelare nabizim velmi vyhodne a mam jich hodne.

14 thoughts on “Kancelar pro startupy

      1. Čau, jen mě napadlo, či bys nechtěl udělat část jako coworking prostor. Místnost, deset židlí a na netu by se dalo vidět, či není nějaká free, za nějakej menší fee (haha, jsem básník:). Místo, kam by člověk mohl přijet sám, třebas na pracovní dovolenou, změnil by prostředí, poznal nový lidi a třeba udělal věci který chce, ale tady to ne a ne jít. A pak by buď jel zpátky, ..a nebo ne :)

  1. Johne, já už čtu tvůj blog více,než 5 let a to, že se vychloubáš nemůže snad myslet nikdo vážně. Píšeš velmi zajímávé a pro nás hodnotné věci a ukazuješ, že to jde. Lidé co píšou jsou jen závistiví a naštvaní sami na sebe, že nic nedokázali a na ty kašlat. Piš pro nás pro lidi co nikdy nezáviděli a tvůj úspěch berou spíše jako motivaci.

Comments are closed.