Klobouk dolu

Obdivuji a to doslova, kdyz nekdo najde odvahu a neboji se priznat i nejake neuspechy. Myslim ted nektere prispevky v diskuzich, kdy resime co funguje a co ne.

Tech lidi co se neboji neco napsat uz bylo vice. Naposledy treba Vembl. Doopravdy klobouk dolu, protoze kazda zkusenost obzvlast od cloveka co neco jiz sam skutecne zkusil ma obrovskou hodnotu. Nemam rad lidi teoretiky, kteri si mysli, ze neco jde nebo nejde a dokazou o tom vykladat hodiny. Ale pritom nic poradne nezkusili nebo ani nezkusi. Mnohem sympatictejsi mne je, kdyz vidim, ze nekdo neco zkusil a napise jeho zkusenost.

Ono pro kazdeho bude vzdy fungovat neco jineho. Jeden clovek muze podnikat jednim zpusobem a nebude to fungovat. Pritom nekdo jiny to bude delat stejne a fungovat to bude. Ono je celkem jedno kdo ma vlastne pravdu. Protoze nejaky jednoznacny navod na uspech neexistuje. Vzdy zalezi jeste na spouste dalsich detailu. Ale z kazde zkusenosti se da poucit. Alespon najit uhel pohledu jak nad vlastnim podnikanim premyslet.

Sem tam se nekdo zepta proc vubec ztracim cas a pisu tento blog. No asi to bude zrovna kvuli tomuto. Ma to pro me skutecne velkou hodnotu.

4 thoughts on “Klobouk dolu

  1. Johne děkuji ti za pochvalu, to si snad ani nezasloužím a navíc je zde i hodně dalších lidí, kteří by si pochvalu zasloužili také, protože nám všem dávají dobré a užitečné tipy a rady z praxe. Já tě zase obdivuji za to co jsi dokázal v USA. Jsi jenom živoucím důkazem toho, že když se chce tak jde všechno.

  2. Je to tak, teoretiků (a zejména těch negativně naladěný 🙁 ) je spousta.

    Doslova hltám informace o každém podnikání (i třeba starých z televize. Je to myslím jediná cesta jak se něco dozvědět.

    Od teoretiků se člověk dozví jen, že nic nejde, vše zkrachuje, milionáři jsou podvodníci. A nebo naopak mají tak naivní nápady na podnikání, že člověk až žasne (ale samozřejme jde jen o nápad, ten čas a peníze co tvoří 99,9% projektu by do toho nikdy nedali).

    PodnikáníVUSA je opravdu osvěžující blog :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *