18 thoughts on “Statistiky blogu

 1. Zajímavé a určitÄ› je to velký úspÄ›ch, je vidÄ›t, že se zde nachází velmi hodnotný obsah. Gratuluji a tÄ›ším se na další pÅ™íspÄ›vky!

 2. Stanley, strávený čas je kupodivu relativnÄ› dlouhý. Je to blog, takže vÄ›tšina návštÄ›vníků si pÅ™ijde pÅ™ečíst vždycky poslední článek, pÅ™ečte a odejde. Takové návštÄ›vy (bez pÅ™echodu na další stránku) mají v Analytics dílku 0:00, průmÄ›r za všechny návštÄ›vy to pak srazí dolů.

  Johne hezký, tohle je můj cíl až na pÅ™íští rok 🙂

 3. to Stanley: na tom neni nic prekvapiveho, stali ctenari pouze checkuji, jestli neni novy clanek nebo reakce na jejich komentar 🙂

 4. Petra byla rychlejsi 🙂

  Zajimavejsi mi prijde jednou tak dlouha doba slovaku na blogu, ze by jim cteni cestiny dalo tak zabrat? 🙂

 5. Na první pohled mi pÅ™ipadá 2,06 stránky na návštÄ›vu málo, ale 80% lidí se vrací a pÅ™ečtou si asi nový pÅ™íspÄ›vek a pÅ™ípadnÄ› jdou pÅ™es hlavní stránku, tak to dává logiku. Mimochodem Johne, jaká je teritoriální korelace mezi návštÄ›vníky webu a zákazníky Shipito? 🙂

 6. Johne, v Africe se ti ale nedaÅ™í. MÄ›l bys s tím nÄ›co udÄ›lat 😀 Nebo už rozjíždíš zastoupení shipito v JAR, Kongu a tak ?

 7. trosku me to prekvapilo cekal jsem vic

  osobne povazuji za uspesny blog co ma navstevnost nad 50k ale verim ze to tam dotahnes

  jen doufam ze se na to nevykasles

  good luck

 8. nevypliva z toho nahodou, ze Cesi ctou rychleji nez Slovaci? 🙂 (nechci tady vyvolat flamewar 🙂

  Avg. time spend on site – CR 2:58 vs 6:53 SK

 9. To je statisticky pokriveny udaj. Cesi chodia na blog pravidelne a je ich viac, tym padom kontroluju skor nove clanky a stare citaju pomenej. Cislo je nizsie, lebo zvyknu kontrolovat iba uvodnu stranku, cize avg. time spent je 00:00:00 – ten znizuje celkovy priemer.

  Slovakov je menej a postupne pribudaju novi a novi, ktori citaju viac starsie clanky a nechodia iba kontrolovat nove clanky na uvodnu stranku.

 10. A dokonce i lidé z Ruska sem hodí ! Ale jsou to spiš nejaci Češí, protože já nevěržím , že by někdo v Rusku rozuměl češtině .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *