Jiz brzy v elektronicke podobe

Diky Markovi Prokopovi uz za chvili bude ma knizka nabizena i v elektronicke podobe. Dneska jsem si ji prohlizel na Kindle:-).

 

 

Spread the love

12 thoughts on “Jiz brzy v elektronicke podobe

  1. Paráda Johne, ale chtělo by to napsat další­ knihu :-). Protože tu první­ už mám dávno koupenou a přečtenou! Dí­ky za ní­! A kdyby byla v budoucnu nějaká další­, tak by to bylo super. I když mi je jasný, že máš teď asi jiné priority a hodně málu času. Ale třeba jednou :-).

  2. Do budúcna možno kniha špeciálne venovaná Shipito od nápadu po realizáciu a súčasný stav. Eknihy som si veľmi obľúbil no Podnikani v USA mám doma v klasickej podobe.

  3. Marek Prokop dělá krom SEO už takhle aktivně i do e-publishinu? Super. Nechtěl by přesvědčit i Tomáše Hejzlera? [http://blog.peoplecomm.cz/]

  4. Nebude pro lidi co mají­ knihu v tištěné podobě nějaká sleva? Rád bych si ji přečetl znovu, ale od té doby co mám kindle se mi také tištěné kní­žky čtou nějak špatně 🙂

  5. ako by si overil/dokazal, ze mas tlacenu verziu knizky? ale taky sposobom, aby to ludia nemohli zneuzivat na zlavu, aj ked tu knizku naozaj nemaju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *