Druha ceska kniha pro Kindle na Amazonu

Dnes rano jsem zahled tweet od Pavla Kocicky, ze na Amazonu je konecne prvni knizka v cestine pro Kindle.

Tak jsem hned koukal na Amazon publisher account, jestli nahodou nepridali cestinu. Znovu jsem klikl na zadost o publikaci me knizky. A take jsem psal do Amazonu na nejaky kontakt se kterym jsem kdysi komunikoval jestli nemuzou schvalit i mou knihu Podnikani v USA. O par hodin pozdeji prisla automaticka zprava emailem, ze moje knizka je schvalena.

Knizka je na Amazonu zde.

Myslim si, ze to bylo schvaleno asi omylem. A je to otazka, jak dlouho tam zustane. Nebo treba uvidi, ze ma cenu oficialne podporit cestinu.

17 thoughts on “Druha ceska kniha pro Kindle na Amazonu

 1. Ráno zapnem nb, FeedReader ohlási nové články. Jeden je od Johna, hned na neho klikám. Presmerujem sa na Amazon, jeden klik a kniha ma čaká v Kindle.
  A teraz k téme. Odkedy si ohlásil svoju knihu, stále som si nevedel nájsť čas na kúpu, zrušený paypal účet, lenivosť hľadať kartu… Teraz stačilo jedno kliknutie a knihu mám u seba. Keby som nebol lenivý, mohol som si ju kúpiť za 2 doláre. Takto ju mám za necelých 6. Lenivosť a Amazon opí¤ť zví­ťazili 🙂
  …už len si nájsť čas na prečí­tanie.

 2. kní­žku mám už koupenou a přečtenou z první­ várky jak to šlo koupit přes web podnikanivusa.com..

  Bude zají­mavé, kolik lidí­ nakoupí­ přes amazon, když už jsi prodával papí­rovou i elektronickou před skoro rokem.

 3. Dotaz/prosba: pokud už existují­ 2 knihy s “Language: Czech” (Robinson, Jobs) – mohl by ses dopátrat, zda můžeš přehodit i u své jazyk na správnou hodnotu?

  Před rokem by byl špatný jazyk (co si pamatuju) důvod ke smazání­ – no možná už jsou jinde…

  btw dotaz – není­ možné tam nějak ten: Language: Czech vyfiltrovat?

 4. Johne gratuluji! tohle je krásné “2. mí­sto” a výborná zpráva pro nás čtenáře a další­ velký náskok před váhají­cí­mi českými vydavateli!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *