Kdy mate plnou pozornost zakazniku

V tomto clanku je kompletne prozrazeno tajemstvi jak uspet v podnikani. Vazne!

Reklama nefunguje. Lidi ji ignoruji. Stoji obrovske penize a je tezke se prodrat, aby vas bylo slyset.

Na druhou stranu vase zakaznicka podpora ma 100% pozornost vasich zakazniku. Tohle je co je potreba vyuzit. Zpusob jak vase podpora dokaze vyresit problemy zakazniku. Jak komunikujete se zakaznikem je naprosto nejlepsi generator WOM (word of mouth) dopouruceni. Je to taky nejlevnejsi zpusob jak ziskat dalsi verne zakazniky. Dokazete treba odpovedet na emaily behem par minut? Nebo okamzite? Umite resit neobyvkle situace? Vse se pocita.

Spread the love

7 thoughts on “Kdy mate plnou pozornost zakazniku

 1. Absolutne suhlasim Johne, je to presne citit na komunikacii ked sa support snazi vsetko vyriesit k spokojnosti klienta tak je to presne ten okamzik kedy sa o to ludia radi podelia a radi odporucia sluzbu/produkt.

 2. Naprosty souhlas. Spokojeny zakaznik, kteremu poradime v 10 vecer v sobotu je pak jeste spokojenejsi zakaznik. A hlavne toto se buduje dlouhodobe a konkurence to nemuze rychle zkopirovat.

  Taky se nam osvedcilo, ze komunikaci a supportem se daji vyresit sebevetsi prusery – pokud clovek komunikuje a dela na rychle oprave, zakaznik to pochopi. Tot zkusenost vyvojare mobilnich aplikaci :-).

 3. Ano ano, tak se k tomu snazim pristupovat 🙂 I kdyz do reklamy taky neco davam, google ads se nekompromisne projevuje, jsou to cisla. Ale neberu to jako spasu, spis jako pomoc pri startu, nez se ten word of mouth vubec rozsiri. Ono nejde byt na e-mailu 24 hodin pokud se ma clovek soustredit aspon par hodin v kuse na vyvoj a nema jeste nikoho extra na podporu, ale mam i tak specialni “urgentni” kanal kam lidi pisou kdyz neco hori – na ostatni odpovidam behem 24 hodin, ale casto je to behem par hodin(2-3, pokud nespim). cca v 15% pripadu odpovim treba do nekolika minut…to uz lidi moc nechapou 🙂

 4. Zaujali ma kluci zo Slovenska, z WebSupportu. Na cele s panom Trubanom. Vytvorili projekt nicereply.com a vyzera ze s tym mozno spravia aj dieru a ak nie tak aspon tak vacsiu direcku.

  Je to sluzba na sledovanie spokojnosti zakaznika so sluzbou.

 5. Zdraví­m,
  je možné, že platí­ teze: “Každý klient se v podstatě stává součástí­ firmy. A čí­m lépe se ve společnosti v pozici zákazní­ka cí­tí­, o to chce ví­ce pro sebe i pro ostatní­. ”

  Určitě si lze všimnout, že existují­ dva typy lidí­. Ta první­ skupina pracuje kvůli tomu, že je práce baví­, milují­ společnost kolem, vní­mají­ ji spí­še jako poslání­ a pení­ze berou jako bonus. Právě toto mentální­ nastavení­ je nejlepší­ pro úspěch a tito lidé dokáží­ nejlépe dělat i zákaznickou podporu, odevzdávat ze sebe to nejlepší­ pro společnost.

  Když, kterákoliv společnost vytvoří­ pro své zaměstnance tyto podmí­nky, lidem se přepne mysl do každodenní­ho chození­ do pří­jemné společnosti, ve které tráví­ čas. Toto se nutně i projeví­ na všem, co tito lidé společně tvoří­ pro ostatní­.

  Zví­řata kolem, živé rostliny, barvy duhy kolem, další­ aktivity pro společné odreagování­, gauče k odpočinku, ví­ce přirozeného světla a vzduchu do budovy, lehké vynikají­cí­ jí­dlo stále k dispozici zdarma, atd. Výhoda lehkých jí­del je ta, že jsou levná, udržují­ mysl v lehčí­m a pozitivnější­m stavu, dávají­ ví­ce energie.

  Toto může fungovat jako lepší­ stimul směrem k prosperitě firmy a spokojenosti jejich zákazní­ků, než pouze jednostranné finanční­ ohodnocení­ určité intenzity. Toto vše může někoho napadnout při sledování­: bit.ly/openbusinesstips

 6. Na oddělení­ podpory se lidé mnoho naučí­ – o fungování­ firmy a problémech zákazní­ků. Proto zde rostou kvalitní­ zaměstnanci. Hezky o tom pí­še Guy Kawasaki ve své knize z dob, kdy pracoval pro Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *