Moji sousede jsou SpaceX a Tesla Motors

Meli jsme schuzi majitelu budov v arealu, kde mam dva nove sklady.

V arealu bylo postaveno pres 20 skladu a kancelarskych budov. Mame tam dva velmi zname sousedy SpaceX a Tesla Motors.

Na schuzi nekdo navrhoval jestli nemuzeme udelat tzv. business mixer. Coz je takova spolecenska schuzka, kde se popiji drinky a vsichni se navzajem vice poznaji. Druhy clovek zjistoval jestli nemuze dostat tricko SpaceX:-). Dalsi clovek navrhl at jeden den kazdy nachysta nejake obcerstveni a udelame tour po vsech budovach. Takovy den otevrenych dveri at se vsichni sousedi navzajem poznaji. V kazde budove majitel nachysta obcerstveni a ukaze v cem podnikaji.

Jsem zvedavy jestli se to uskutecni. V arealu mame jeste vyrobce mozzarely a pekarnu chleba.:-). Dalsi maly drb. V jednom z mych skladu bylo drive filmove studio. Jeste se to tak ukazuje na Google Maps jako Pointe Studio.

Spread the love

16 thoughts on “Moji sousede jsou SpaceX a Tesla Motors

 1. To je pěkný. V česku firmy kolem sebe chodí­ absolutně anonymně. Nějaký společný meeting sousedů je tak “sci-fi” a nebo hodně velkou vyjí­mkou 🙂

 2. Doufám, že to dopadne. Už se těší­m na reportáže 🙂 Mimochodem, Den D se tu už nekomentuje?

 3. Budeš nějak využí­vat pří­tomnost Hawthorne Municipal Airport hned za humny? Tady jsem našel skoro dvacet let (1993) starou fotku té lokality kolem, ještě tam jsou dost obrovské nevyužité pozemky, dneska podle mapy tam jsou stovky rodinných domů. http://www.flickr.com/photos/jw-jets/2132271079/sizes/o/in/photostream/
  Koukám, že tam sí­dlí­ na 2805 W. El Segundo Blvd. firma Pilot Freight Services, která “Established in 1970, Pilot Freight Services is the largest privately held U.S. freight forwarder operating today”. A co jsem detektivoval, tak majitelem je jedna osoba a obrat přes půl miliardy USD.

 4. Tak to docela závidí­m. Tesle motors jako společnosti fandí­m, možná je to budoucí­ Apple mezi autama a Elon Musk je dobrý vizionář. A mí­t to vše za sousedy.. Paráda

  1. …a nebo si z “českého dolí­ku” můžeme ří­kat: pche, můžou být rádi, že mají­ Shipito za souseda! SpaceX tak může výhodně poslat družice kontejnerem do Ruska (John k tomu přibalí­ nějaké foťáky, hodinky, jeans a lodičky) a levně odstartovat z bajkonuru;-))

 5. spacex mě docela dostal! Na moje měří­tka představitelné… Jak by asi zakladatelé spacex uspěli ve Dni D?

  1. No mysli, ze by nikdo nemel zajem:-D Je to uplne jinaci kalibr.. zalozeno se seed investici 100 mil USD, kterou si tam Elon Musk dal sam + 400 mil. od NASA.. myslim, ze i pro vetsinu VC to bylo ze zacatku silne kafe a penize pridali az kdyz videli, ze to nekam vede.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *