Leto je priprava na vanoce

Kazdy rok se nam v lete vse zpomali. Lidi jsou na dovolenych a mene nakupuji. Predpokladam, ze provozovatele obchodu to citi stejne. V Shipito je to naprosto pravidelna zalezitost. Leto je pro nas spatna sezona. Vanoce jsou presny opak.

Co povazuji za tezke, je zustat ve strehu. Nezpomalit. Nezlenivet. Neukolebat se. Vyuzit ten cas, kdy je mene prace a vylepsovat, aby se clovek na tu vanocni sezonu nachystal. Ona je to skutecne za dvermi. A vanocni sezona je vzdy masakr.

Spread the love

9 thoughts on “Leto je priprava na vanoce

  1. U nás letos horší­ než obvykle. Ale nejsme retail. Jsem zvědav co přinesou Vánoce (jestli vůbec něco)

  2. ja robim v etail, takze to poznam tiez. V zime nie je absolutne na nic cas, aj ked vtedy mam vzdy najviac napadov co vylepsit – to je dane najma obrovskym feedbackom co mam od zakaznikov. A leto presne ako pises je priprava na zimu – ono to nie je len december, ale uz koncom augusta mi zacina obdobie back to school, kedy sa zvysuju predaje. Som zvedavy aka bude tato zima, za jul som mal rovnaky obrat ako za min.december 🙂

  3. obvykle 2/3 obratu se realizují­ právě ve 4Q a BTS jsou malé vánoce.
    To je každoroční­ realita it trhu;-)

  4. Ve službách (osobní­ dálkové transfery pro firmy, kurýrní­ služba) to samé. Všichni mají­ dovolenou a prdí­ na práci. Od ří­jna blázinec, prosinec naprostá katastrofa. Už se na to ale těší­m 🙂 Mám rád ty stresy, že se nestí­há, než když se kopeme do zadnice.

  5. První­ týden prázdnin v krabičkových dietách byl tak špatný, že si jedna konkurenční­ společnost vzala 2 týdny dovolenou. Ačkoli zákazní­ků bylo opravdu málo, stejně se mi to zdá ší­lené, zavří­t na dva týdny celou firmu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *