Jednoduchy recept na uspech v podnikani

V ramci svych moznosti kazdy den udelat co nejvice jsem schopen.

Neni potreba delat zazraky. Neni potreba se upracovat k smrti. Neni potreba se extremne stresovat. Nemusite pracovat jen na ambicioznich a vyznamnych cilech.

Nemuzete ale necinne sedet. Ignorovat kroky, ktere se vam nechteji delat. Obzvlast kdyz neco zabere jen par minut, tak je to potreba udelat hned. Je potreba porad premyslet na cem pracovat. A pak se rozhodnout co dava nejvetsi smysl (urcit si priority). Casto jde o malickosti, ktere hodne ovlivni vysledny cil. Dulezita je okamzita realizace.

Ty malickosti muzou byt cokoliv. Vylepsete web. Vylepsete podnikani. Promluvte se zakaznikem. Vyreste nejaky problem. Vse se pocita. Ale musi se to udelat dnes.

Spread the love

8 thoughts on “Jednoduchy recept na uspech v podnikani

  1. Hele, ale že tí­m článkem přesvědčuješ taky trochu sám sebe? Problém je, že při podnikání­ musí­ člověk často dělat věci, které ho nebaví­ a do kterých se mu zoufale nechce. Udělat dnes. Dnes je ale opravdu hnusně, to fakt není­ den na práci. Maňana…

    1. Samozrejme spousta veci se mi nechce delat:-). Ale kdyz je udelam tak mam pak dobry pocit a dlouhodobe je videt jak ty relativni malickosti pomahaji a kumuluji se.

  2. Nejví­ce užitečné, ale zaroveň nejméně viditelné je to drobné vylepšování­ obchodu. Je to činnost která zabere nejví­ce času a na první­ pohled není­ vidět, ale dlouhodobě se to vyplatí­.

  3. Nejtěžší­ je dokázat něco dělat i bez viditelného okamžitého pří­nosu. Je poměrně jednoduché dělat nějaké kroky ke zlepšení­ když hned vidí­m, že tahle změna mi třeba za měsí­c přinesla nějaké pení­ze naví­c. Často je ale potřeba pracovat a vytrvat třeba 2 – 3 roky než se dí­lo podaří­ a začne být vidět ten pří­nos. A to je na tom to nejsložitější­ – vytrvat a věřit, že to co dělám se mi jednou vrátí­. Alespoň taková je moje zkušenost.

  4. Dí­ky Johne, zrovna tohle jsem potřeboval teď slyšet. I když je to samozřejmě jasné, tak takhle krásně stručně a jasně napsané to dokáže člověka hezky nakopnout 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *