Prilezitosti nemaji nekonecnou zivotnost

S timto jsem osobne nikdy nemel problem. Kdyz vidim prilezitost tak po ni skocim. Nejsem clovek, ktery by prilis badal, odkladal, analyzoval, hledal duvody… Radeji delam.

A taky si myslim, ze v tomto dela hodne lidi chybu. Vidi nejakou prilezitost a mysli si, ze tam zustane na veky. Maji pocit, ze kdyz se par tydny nebo mesicu zdrzi tak se nic nestane.

Stane. Nacasovani je dulezite. A taky cim dele se neco odklada tim mene se pak cloveku do toho chce. Kdyz se vse krasne hybe kupredu tak je to i vetsi zabava.

ShareShare on FacebookTweet about this on Twitter

5 thoughts on “Prilezitosti nemaji nekonecnou zivotnost

  1. Záleží hodně na tom o co se jedná. Výrobek? Služba? iPad byl vyvíjen před iPhonem. Usilí se přesunulo na iPhone, jehož vývoj zabral 3 roky a několik let po uvedení iPhonu byl na trh dán iPad. A byla to pecka. Já jsem se svým týmem spustil novou službu http://www.FitPalist.com. Načasování super, propagaci řešíme a investujeme v ní. Během prvních 4 dnů od spuštění přes 50 registrovaných uživatelů. Návštěvnost FitPalistu v řádech stovek. Momentálně je služba ve dvouch jazykových mutacích – čeština a angličtina. V příštím týdnu přibude němčina. Jsem přesvědčen, že je to hodně o dřině, načasování v tomto případě roli taktéž hraje, ale je to o neustálém makání na tom. Ať už pracujete na čemkoliv.

    1. Jindříchu můžeš jen objasnit v čem je načasování právě FitPalistu tak unikátní? podobných služeb znám přinejmenším 6.. a o dřině to samozřejmě je:) Dík!

      1. Jasně, že mohu :-). Moc lidí přes zimu nesportuje. Generálně by se to dalo tak říct. Na jaře a v létě se sportuje hodně. FitPalist jsme spustili na začátku března, kdy máme jěště čas ho dostat do povědomí lidí, než se sportování rozjede na plné otáčky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *