Prilezitosti nemaji nekonecnou zivotnost

S timto jsem osobne nikdy nemel problem. Kdyz vidim prilezitost tak po ni skocim. Nejsem clovek, ktery by prilis badal, odkladal, analyzoval, hledal duvody… Radeji delam.

A taky si myslim, ze v tomto dela hodne lidi chybu. Vidi nejakou prilezitost a mysli si, ze tam zustane na veky. Maji pocit, ze kdyz se par tydny nebo mesicu zdrzi tak se nic nestane.

Stane. Nacasovani je dulezite. A taky cim dele se neco odklada tim mene se pak cloveku do toho chce. Kdyz se vse krasne hybe kupredu tak je to i vetsi zabava.

Spread the love

5 thoughts on “Prilezitosti nemaji nekonecnou zivotnost

  1. Souhlasí­m, znám spousty lidí­ kteří­ ve snaze vytvořit naprosto dokonalý produkt propásnou vhodnou pří­ležitost. A pak jsou zklamaní­, že po takovém úsilí­ nepřišel úspěch.

  2. Záleží­ hodně na tom o co se jedná. Výrobek? Služba? iPad byl vyví­jen před iPhonem. Usilí­ se přesunulo na iPhone, jehož vývoj zabral 3 roky a několik let po uvedení­ iPhonu byl na trh dán iPad. A byla to pecka. Já jsem se svým týmem spustil novou službu http://www.FitPalist.com. Načasování­ super, propagaci řeší­me a investujeme v ní­. Během první­ch 4 dnů od spuštění­ přes 50 registrovaných uživatelů. Návštěvnost FitPalistu v řádech stovek. Momentálně je služba ve dvouch jazykových mutací­ch – čeština a angličtina. V pří­ští­m týdnu přibude němčina. Jsem přesvědčen, že je to hodně o dřině, načasování­ v tomto pří­padě roli taktéž hraje, ale je to o neustálém makání­ na tom. Ať už pracujete na čemkoliv.

    1. Jindří­chu můžeš jen objasnit v čem je načasování­ právě FitPalistu tak unikátní­? podobných služeb znám přinejmenší­m 6.. a o dřině to samozřejmě je:) Dí­k!

      1. Jasně, že mohu :-). Moc lidí­ přes zimu nesportuje. Generálně by se to dalo tak ří­ct. Na jaře a v létě se sportuje hodně. FitPalist jsme spustili na začátku března, kdy máme jěště čas ho dostat do povědomí­ lidí­, než se sportování­ rozjede na plné otáčky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *