Kancelar pro startupy

Az bude mit nejaky startup z CR nebo SR zajem utect z Kalifornie do Nevady tak pro ne muzu mit pekne kancelare v teto budove:

1

Je to kousek od Lake Tahoe. Relativne stale blizko k Silicon Valley/San Franciscu, ale v mnohem vyhodnejsim prostredi pro podnikani (NV vs. CA). Blizko rikam na americke pomery. Jednu kancelar ma uz zamluvenou jeden ze ctenaru blogu pro svoji firmu:-)

Ty kancelare nabizim velmi vyhodne a mam jich hodne.

Spread the love

14 thoughts on “Kancelar pro startupy

      1. Čau, jen mě napadlo, či bys nechtěl udělat část jako coworking prostor. Mí­stnost, deset židlí­ a na netu by se dalo vidět, či není­ nějaká free, za nějakej menší­ fee (haha, jsem básní­k:). Mí­sto, kam by člověk mohl přijet sám, třebas na pracovní­ dovolenou, změnil by prostředí­, poznal nový lidi a třeba udělal věci který chce, ale tady to ne a ne jí­t. A pak by buď jel zpátky, ..a nebo ne 🙂

  1. Johne, já už čtu tvůj blog ví­ce,než 5 let a to, že se vychloubáš nemůže snad myslet nikdo vážně. Pí­šeš velmi zají­mávé a pro nás hodnotné věci a ukazuješ, že to jde. Lidé co pí­šou jsou jen závistiví­ a naštvaní­ sami na sebe, že nic nedokázali a na ty kašlat. Piš pro nás pro lidi co nikdy nezáviděli a tvůj úspěch berou spí­še jako motivaci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *