Kancelar pro startupy

Az bude mit nejaky startup z CR nebo SR zajem utect z Kalifornie do Nevady tak pro ne muzu mit pekne kancelare v teto budove:

1

Je to kousek od Lake Tahoe.  Relativne stale blizko k Silicon Valley/San Franciscu, ale v mnohem vyhodnejsim prostredi pro podnikani (NV vs. CA). Blizko rikam na americke pomery. Jednu kancelar ma uz zamluvenou jeden ze ctenaru blogu pro svoji firmu:-)

Ty kancelare nabizim velmi vyhodne a mam jich hodne.

ShareShare on FacebookTweet about this on Twitter

14 thoughts on “Kancelar pro startupy

      1. Čau, jen mě napadlo, či bys nechtěl udělat část jako coworking prostor. Místnost, deset židlí a na netu by se dalo vidět, či není nějaká free, za nějakej menší fee (haha, jsem básník:). Místo, kam by člověk mohl přijet sám, třebas na pracovní dovolenou, změnil by prostředí, poznal nový lidi a třeba udělal věci který chce, ale tady to ne a ne jít. A pak by buď jel zpátky, ..a nebo ne 🙂

  1. Johne, já už čtu tvůj blog více,než 5 let a to, že se vychloubáš nemůže snad myslet nikdo vážně. Píšeš velmi zajímávé a pro nás hodnotné věci a ukazuješ, že to jde. Lidé co píšou jsou jen závistiví a naštvaní sami na sebe, že nic nedokázali a na ty kašlat. Piš pro nás pro lidi co nikdy nezáviděli a tvůj úspěch berou spíše jako motivaci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *