Craigslist – nejrychlejsi pruzkum trhu

Jestli si chcete v USA vyzkouset jestli od vas bude mit nekdo zajemkoupit nejakou sluzbu nebo produkt tak doporucuji Craigslist.

Je to skutecne nejrychlejsi a nejlevnejsi pruzkum trhu jaky muzete udelat. Je to i perfektni prostredek jak spravne nastavit ceny. Postupne date nekolik inzeratu a v kazdem jinou cenu. A pak vidite na co lidi reaguji a na co nereaguji.

Kdyz jsem prodaval kola (xyzbikes) tak jsem pres Craigslist ziskaval temer polovinu prodeju. Kdyz pronajimam nemovitosti tak pres Craigslist ziskavam najemniky. Kdyz zkousim neco noveho tak znovu davam inzerat na Craigslist a sleduji kolik se mi ozve zajemcu.

Je to velmi jednoduche a funguje to.

13 thoughts on “Craigslist – nejrychlejsi pruzkum trhu

  1. Problém je v tom, že to chce ověření­ telefonicky a nejdou evropská a 800 čí­sla:) Že by další­ služba pro Shipito? pronájem us čí­sel? 🙂

    1. Hele ono urcite se da nekde sehnat U.S. cislo? Treba pres Skype? Tech moznosti je vice.. vim, ze nasi klienti si takto americka cisla zarizuji a neni to problem.

      1. Přesně tak. Pro svou firmu mám též US čí­slo přes Skype a funguje to perfektně. Jen mi semtam volají­ různí­ lidi a nabí­zejí­ třeba daňové služby, nebo v pří­padě prezidentských voleb zase “ukecávali” ať podpoří­m Obamu, atd.:) Neví­m, jestli je to tí­m, že je to přes Skype, nebo je to v US normální­… Jednou mi též volala ženská ( ve tři ráno CZ času ), že už je na cestě ze školy, koupila kuře a že budeme mí­t fajn večeři.:D Takový omyl člověka pobaví­ i ve tři ráno, věřte mi.;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *