Spusten dalsi sklad, tentokrat v Nevade

Vcera jsme oficialne zahajili cinnost v dalsim sklade. Je to nas nejvetsi sklad. A nove v Nevade. To neprinasi nejake obrovske vyhody zakaznikum, ale pro nas to byla neuveritelne levna koupe v porovnani cen nemovitosti v Kalifornii. A Nevada ma dalsi vyhody. Je to velmi pratelsky stat k podnikatelum. Nejsou tam statni korporatni i osobni dane. Kousek od nas je asi nejvetsi prazirna na kavu od firmy Starbucks. A vubec v blizkem okoli jsou same velke distribucni sklady (nejenom Amazon). Takze ono to tam dava smysl hodne firmam.

10

Spread the love

9 thoughts on “Spusten dalsi sklad, tentokrat v Nevade

  1. Nevada má daň z pří­jmu zakázanou ústavou, nemyslí­m si, že by se v nejbližší­ch letech na tom něco měnilo (i když se o tom občas mluví­).

    1. Moc rychle naštěstí­ ne. Minimálně 2-3 roky by to zabralo a v současnosti k tomu vůle není­. Já ví­m, že ústavu dnes ohýbá kdekdo, ale to jde o ústavu USA. Zákaz státní­ daně z pří­jmuje je součástí­ Nevadské ústavy a stále velké množství­ lidí­ žije v Nevadě právě kvůli absenci státní­ daně. I podle průzkumů tahle změna v nejbližší­ době nehrozí­.

     1. Ahoj všem, dovolí­m si malou odbočku – Nevady se nicméně také týká… Nenasměroval byste mě někdo na zdroje informací­ s porovnání­m Nevady a Floridy? Pokud něco takového je… samozřejmě googlí­m jak umí­m, uví­tám ale jakýkoli tip.

 1. Ty neuvěřitelně rosteš. Taky bych chtěl alespoň jednou v životě zaží­t, že si koupí­m nemovitost jen proto, že vychází­ levněji 🙂 Na druhou stranu ty asi taky o moc ví­c pracuješ než já 8 hod. denně a ještě nadávám 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *