Nejlepsi napady vzniknou za tezkych podminek

Nejlepsi napady dostanu kdyz mam nejaka velka omezeni. Kdyz me neco chybi a nemuzu to ziskat. Treba dostatek penez. Nebo nejakeho idealniho zamestnance. To je stav kdy je hlava donucena doopravdy prijit na dobre reseni.

Naopak kdyz mam treba dostatek penez tak spoustu veci resim docela blbe. Je to tezsi pracovat s prekazkami, ale vysledna reseni stoji vice za to. Ono totiz kdyby slo jednoduse poskladat firmu dohromady takto podle nejakeho idealniho navodu, na vsechno najmout ty nejlepsi lidi, na vse mit dostatek penez a pak mit garantovano, ze se bude vydelavat, tak by to bylo fanstasticke. Jenze ono to tak neni. Sem tam vas nekdo bude presvedcovat, ze zna nejaky navod jak by se co melo delat (treba v business skolach, konzultanti, apod.).

Moje zkusenost je, ze kdyby to bylo tak jednoduche tak fakt podnikat muze uplne kazdy. Myslim si, ze to tajemstvi je v tom, ze musite trosku premyslet jinak nez ta masa lidi kolem vas. Najit nejake nove a lepsi zpusoby jak co delat. Jak vse zkombinovat. A pak mate doopravdy sanci vybudovat neco uspesneho.

Spread the love

5 thoughts on “Nejlepsi napady vzniknou za tezkych podminek

  1. Já když vidí­m jak uvažují­ lidé kolem mě, tak se často nestačí­m divit a jsem rád, že patří­m těm, kteří­ uvažují­ jinak.

    Oni všichni poctivě pracují­, hodně komunikují­ a tráví­ čas na důležitých konferenční­ch hovorech, ale to důležité jim uniká = výsledky.

    Většinový názor znám, lidé co nejví­ce pracují­ by měli být povýšení­ a bohužel se to často i děje. Naopak lidi co mají­ výsledky a moc nepracují­, tak těch se snaží­ kolegyálně ostatní­ zbavit, protože to přeci není­ možné, aby byly výsledky bez tvrdé práce, že jo 🙂

    1. no ja ctu co me pod ruku padne.. uplne vse od beletrie, odbornych.. v posledni dobe vice te beletrie. Diky Kindle je to fakt jednoduche.. clovek cestuje nahraje si 4-5 knizek. .nemusi se s nimi tahat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *