19 thoughts on “Amazon odkazuje na Shipito

  1. no takove veci uz proste nemuzu v tomto stadiu firmy verejne psat. Samozrejme by to bylo zajimave, ale uz se to proste neda.

   1. pridavam sa ku gratulacii. da sa zverejnit aspon to, ci to bolo vyjednane, vylobbovane, alebo to bola samovolna iniciativa amazonu?

  2. Hm, když tě začne backlinkovat největší­ eshop na světě, co myslí­š jestli to jde poznat na čí­slech? 🙂

   1. Ako pí­še Matus Pavliscak ide o sucast aplikacie Amazon currency switch ktoru vytvoril Rikki a ako affiliate tam hodil link na shipito. Pocet konverzii bol zatial 1 – slovom : 1.

 1. Musí­ to být ale hezký pocit když o tvé malé firmě ví­ takový mega obchod jako je Amazon. Upří­mně si myslí­m, že je to jeden z nejlepší­ch shopů na světě, to co dokázali je neuvěřitélné. A teď když bude i u nás v malé ČR asi nebudu nakupovat jinde. Na druhou stranu předpokládám, že většina středoevropanů bude objednávat právě z čech tak je asi potřeba na to reagovat a postavit shipito jako hlavní­ho dodavatele rozvozu nakoupených věcí­ 😉

  1. Pokud se nepletu, John chví­li s Amazonem diskutoval prodej firmy nebo investici. Taky dobrý způsob, jak se u potenciální­ho dodavatele zakázek propagovat: nikdy by mne to předem nenapadlo.

   1. Ano logisticke centrum pro stredni evropu, ale psalo se i, ze tu rozjede eshop. No nechme se prekvapit

 2. Jo kolega co má kontakty na eBay se nedávno zmiňoval, že to budou také implementovat. Nemůžou to prý takhle bez boje přenechat Amazonu. Shipito je prostě už moc veliký na to, aby se ignoroval.

  1. Jo a moj kolega čo robí­ v NASA hovoril že chcú na marse zapichnuť vlajku Shipito aby neostali pozadu.

    1. John mal som ťa za fair uprimneho chlapa ale mazanie komentarov je na urovni 13 rocnych chlapcov. Hold marketing je marekting a moj post ktory vysvetlil ako to je ho mohol asi poskodit 😀 Zeby sa chystal predaj…?

     1. Já na svém blogu mažu komentáře od anonymů co si vytvoří­ účet na Disqus první­ den taky. Když se ti to nelí­bí­, piš si vlastní­ blog, sežeň si vlastní­ obecenstvo a tomu třeba ří­kej o shipito cokoliv.

      Jo, já zapomněl, to je moc práce. Napsat jeden komentář je snadné, vyvinout nějaké úsilí­ k tomu prezentovat svoje názory profesionálně, to je kumšt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *