Skoro pet let jsem nebyl osobne v kancelari

Chystam se jet do Las Vegas a nastivit kancelar moji firmy IncParadise. Ono by to nebylo nic divneho prijet zkontrolovat vlastni firmu. Jen s malym detailem, ze jsem tam skoro pet let osobne nebyl.

Porad nevim jestli to je nejaky zazrak, nahoda nebo skvely manazersky pristup jak jsem tu firmu dobre nastavil. Ale porad to funguje. Vydelava. Obrat je stabilni. Zisk je stabilni. Marze je dobra. Neutracime za reklamu a dostavame doporuceni od klientu. Zamestnanci se mi nevzbourili. Porad pracuji. Doslo k par zmenam. Ale vesmes vse hladce fungujeposlednich 10let. Nekdy se o tomto rozepisu vice.

Tak premyslim jestli me zamestnanci poznaji. Par si jich jeste pamatuji. Nekteri u naszacali pracovat az po mem odchodu, takze jsem je jeste nevidel. Trosku mam dilema jestli jim udelat prekvapeni nebo tu moji nastevu predem ohlasit. Na jednu stranu to prekvapeni je spravny postup. Proste videt jak se presne veci maji, kdyz prijedu na neohlasenou kontrolu. Na druhou stranu si docela preji at vsechno je v poradku, tak mam nutkani je predem varovat. At me zadna nemila prekvapeni necekaji. Meknu!

Spread the love

16 thoughts on “Skoro pet let jsem nebyl osobne v kancelari

  1. Jednou za mesic po telefonu s office manazerkou.. spise takova rutina, small talk… ze si treba vezme volno nebo ze me informovala o necem co se stalo. Jinak to je takovy auto-pilot. Neco o tom vice jeste napisu do separatniho clanku.

 1. Tak toto mě pobavilo 🙂 Určitě si rád přečtu i delší­ článek o tom, jak jsi to nastavil.. Mimochodem nechystáš se na nějaký trip report? 🙂 Měj se

 2. Tak na toto by som si obul “Petersove topánky”. Teda prišiel do firmy ako zákazní­k a pozeral sa na celé ako očami zákazní­ka. Tak uvidí­š, ako tvoju firmu ví­ma verejnosť aj ako naozaj funguje.

   1. Vsak, kdyz ten bi funguje, tak muzes holt trefit cas, kdy si dali relax. Mne by to nebylo neprijemne. Kdyby to ale nefungovalo, tak pochopim, ze by clovek byl nastvany z toho.

 3. Dobře nastavená firma je jako dobře nastavené manželství­. Proto je lepší­ dát vědět dopředu, aby se partner nedomní­val, že mu nedůvěřujeme a snaží­me se ho schválně nachytat při nějaké lumpárně. A protože se taková přepadovka už v nejednom fungují­cí­m manželství­ nakonec změnila ve velké zklamání­, je někdy lepší­ nevědět vždycky všechno a nechat fungují­cí­ svazek dál fungovat bez zbytečných překvapení­, ke spokojenosti obou stran… 😉

  1. “…nechat fungují­cí­ svazek dál fungovat bez zbytečných překvapení­, ke spokojenosti obou stran’¦”

   Pří­padně “…ke spokojenosti všech stran’¦”

 4. ked su vysledky a zisk, musi to fungovat, aj ked budu mat nohy na stole a vsade budu krabice od pizze …

  toto je podnikatelsky sen co sa ti podarilo s tou firmou … alebo ta tvoja sefova prisla na nejaky dobry sposob ako si uliat slusne prachy a stara sa len o to, aby si dostal kazdy rok svoje a nestaral sa ako vedie tu firmu … 🙂

 5. ked su vysledky a zisk, musi to fungovat, aj ked budu mat nohy na stole a vsade budu krabice od pizze …

  toto je podnikatelsky sen co sa ti podarilo s tou firmou … alebo ta tvoja sefova prisla na nejaky dobry sposob ako si uliat slusne prachy a stara sa len o to, aby si dostal kazdy rok svoje a nestaral sa ako vedie tu firmu … 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *