Je to prave deset let co pisu tento blog

V listopadu 2005 jsem napsal prvni clanky na tento blog. Je to neuveritelne, ale uz to je doopravdy deset let.

Psal jsem o mych firmach. Psal jsem o novych napadech, ktere jsem pak realizoval. Dostal jsem spoustu odezvy od ctenaru. Dokonce i pomoci v pripadech, kdy jsem potreboval s necim pomoct. Za to moc dekuji!

Blog byl vzdy predevsim o podnikani. S tim mam ted trosku problem o cem psat, protoze v podnikani uz tak aktivni nejsem. Priority se mi trosku zmenili. Veci co ted resim nejsou relevantni pro vetsinu lidi.Ono vse se vyviji, takze neni divu. Deset let je dlouha doba. Ale porad se snazim nejake ty clanky napsat.

Diky vsem ctenarum! At se dari!

Spread the love

14 thoughts on “Je to prave deset let co pisu tento blog

 1. Dí­ky moc Johne za tenhle blog. Mně i hodně další­m lidem to hodně pomohlo. A piš dál. Zase za pár let se nám to hodí­, až budeme hledat, do jakého hotelu se máme vydat na dovolenou 🙂

 2. Diky za blog! Jsi pro hodne lidi inspiraci vcetne me. Treba i diky tobe nekdo ze ctenaru, vybuduje to co ty. Posun v zamereni blogu mi vyhovuje, trip reporty jsou super.

 3. Ahoj Johne,

  a já tvuj blog čtu 10 let, od mých dvaceti let. Velice mě inspiroval v jisté etapě života kdy jsem vůbec váhal zda s podnikání­m začí­t, dával mi brutální­ sí­lu a chuť cokoliv zkoušet, zářili mě doslova oči radostí­ jaké to může být zaží­vat nezávislost a v té své době to byl jeden z ví­ce faktorů, který mě ovlivnil v to, že vlastně nikdy nepracoval na HPP.

  Podnikání­ doporučuji všem, co cí­tí­ že jsou pro tuto činnost na správné vlně, frekvenci, ten kdo to cí­tí­, nepřemýšlí­ až tolika a jde do toho tak či tak častokrát brzo 🙂 Podnikání­ je obrovská nálož zkušeností­ ze všech směrů a celoživotní­ psychoterapie, které si nesmérně váží­m vedle fin. prostředků a “nezávislosti” pro kterou to také děláme.

  Johne mě si byl ze všech možných blogerů a podobných médií­ nejví­ce blí­zko hlavně dí­ky tomu, že jsi psal selsky, na nic sis nehrál, neuvažoval si nikdy nějak geniálně, hodně věcí­ si dělal z intuice a zkušeností­ nebo protože si prostě chtěl, to mám rád. Dnešní­ společnost a hlavně v ČR – je tu takové startupové ší­lenství­, všichni hrozně chtěj podnikat, všichni všechno vědí­ a znají­ a někdo si na něco pořád hraje, proto dokážu takové médium jako je podnikanivusa.com ještě ví­ce ocenit.

  Abych řekl pravdu – nejví­ce mě bavila etapa v letech, kdy ještě nebylo shipito, kdy jsi ví­ce zkoušel a experimentoval a popisoval jsi to step by step, dalo mi to nejví­c a tí­m se dostáváme k tomu, co pí­šeš, už moc není­ o čem psát – chodí­ sem lidi zí­skat něco, co máš už za sebou 🙂 určitě se jachtou ale pochlub ať máme motivaci co si za pár let poří­dit za radost a co jsou a nejsou vyhozené pení­ze 🙂 🙂 🙂

 4. Vidí­m, že nie len ja mám práve narodeniny 🙂 Tak všetko najlepšie, ďakujem za všetky skvelé nápady, myšlienky a ší­renie pozití­vnej energie.

 5. Ahoj Johne,
  gratulace k vyroci. 10 let je dlouha doba a za tu jsi hodne lidem pomohl. Bud moralne nebo i prakticky. Mne jsi treba 8.4.2008 uverejnil guest post, ctenari nasledne napsali informace, ktere mi hodne pomohli. Ten clanek je usmevny, z dnesniho pohledu az trivialni, ale v dany moment mi to hodne pomohlo. Dnes jsem z ceskeho pohledu za vodou. Mimochodem, projekt, ktery jsem popsal v 2008 dodnes jede.

  Mozna neni spatny napad popsat, byt min intenzivne, jake problemy resi clovek v post-podnikatelske fazi zivota. Pro spoustu lidi to muze byt motivace.

  1. Super to rad slysim! No ja muzu napsat o problemech, ale vetsine lidi budou pripadat trivialni nebo odtrzene od realneho sveta, protoze maji proste jinaci predstavy. Takze proto vaham:-)

 6. Tento blog čtu už 4 roky. Nedávno jsem jej začal pročí­tat od první­ho pří­spěvku. Ve starší­ch pří­spěvcí­ch je vidět, že před některými rozhodnutí­mi měl John “obavy”. Ale dnes ví­me, že ta rozhodnutí­ byla správná :-).
  Mně tento blog hodně pomohl a hlavně návštěva Johna v Mindenu mě nakopla k oprášení­ “starého” projektu a k tomu, abych začal fakt něco pro to dělat! Trochu jsem se při pří­pravě spálil a budu se soudit, ale chybami se člověk učí­.
  Dí­ky Johne, že psaní­m tohoto blogu nejenom radí­š a ukazuješ, že je možné být úspěšným, ale že motivuješ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *