Zprehledneni archivu a starsi clanky

Ahoj Johne,

nemůžeš nějak zpřehlednit archivy blogu a sem tam vytáhnout nějaký – třeba i skoro 10 let starý zají­mavý článek.

Sám jsem psal blog a po čase se vypsal, ale když ručně do URL pí­šu adresy tvých starých článků, je to úplně super.

Tvůj blog čtu strašně dlouho a jeho začátky byly úplně nejlepší­, teď už je to o tom co dělá člověk s XXXkorun na účtu, před tí­m to bylo pro širokou masu. Jsi o hodně slavnější­, ale myslí­m, že ne každý nový čtenář prostě zná ty tvé staré skvělé články a to je moc škoda…

Martin

Nekdy se pristihnu, ze chci napsat clanek, ale pak si uvedomim, ze jsem uz o tom v minulosti na blogu psal. Tak to pak vzdam a rikam si, ze to nebudu psat znovu. Jestli vas nejaky starsi clanek zaujme tak mi prosim napiste a ja ho znovu publikuji. Staci poslat URL. Pridal jsem roletku na archiv.

Diky, John

Spread the love

4 thoughts on “Zprehledneni archivu a starsi clanky

 1. Ja bych velmi uvital hlavne nejaky update ohledne marketingu, zejmena toho online.

  Nemyslim tim “stav meho zapomenuteho AdSense uctu” :), ale aktualni nazor na:

  – SEO

  – word of mouth

  – reklamni systemy (AdWords apod.)

  – smysl “nemeritelne” propagace (aka “budujeme znacku” – to je mi neustale vtloukano do hlavy ruznymi lidmi, ze neni mozne vsechno hned merit a ja sice stale mene a mene, ale odolavam)

 2. Já jsem nedávno pročí­tal celou ságu okolo XYZ Bikes a nenápadného přerodu v shipito. Když člověk ví­ co z toho ani ne za 10 let vzniklo, je to ještě ví­c fascinují­cí­ než tenkrát kdy jsem to sledoval živě. Taková sprostá facka každýmu kdo vede sáhodlouhý debaty o tom jak nic nejde a jak jsou k podnikání­ potřeba minimálně miliony…

 3. Mozna bys mohl otevrit rubriku poradna pro startups? Tim by se ten blog vratil ke stejnym tematum jako na zacatku. Podminka by byla, ze ty startups to pak vyzkousi v praxi a napisou o tom guest post. Cist o tom jak zijou milionari a do ceho investujou je trochu nuda, mozna by to prineslo novou inspiraci pro tento blog.

 4. Ahoj Johne,

  šlo by to udělat formou stránky v přehledném měsí­ční­m výpisu nadpisů článků, podobně jako to mám na blogu nebo jak to má Steve Pavlina?

  http://miroslavnavrat.blogspot.cz/p/archiv.html
  http://www.stevepavlina.com/blog/archives/

  Mám to udělané ručně, ale kamarád ří­kal, že by na to šel docela jednoduše udělat nějaký kí³d, aby se to dělalo automaticky. Na netu jsem našel toto, tak můžeš zkusit, jestli by to fungovalo.

  https://codex.wordpress.org/Template_Tags/wp_get_archives

  Pí­šu to tu i proto, kdyby náhodou někdo ze čtenářů věděl, jak na to. Dejte když tak prosí­m vědět.

  Mirek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *