Shipito stehuje kancelare z historicky prvniho skladu

Tak troska nostalgie. Dnes byl posledni den kdy melo Shipito hlavni kancelare v budove na 2972 Columbia. To byl taky prvni sklad, ktery jsem koupil puvodne proXYZ bikes.

Fotka z prosince 2008. Ten regal v levem dolnim rohu je Shipito business a zbytek je XYZ bikes.IMG_1957

Foto z venku. Ten sklad mam pocit, ze mi prinesl stesti. Byl to velky risk ho koupit. Ale vsemu se tam pekne darilo a diky nemu vzniklo Shipito. Kdybych nekoupil tento sklad tak Shipito nikdy nerozjedu.

IMG_4027

Nejvetsi problem byl, ze jsme skoro porad meli nedostatek mista, kdyz se vse krasne rozjizdelo.

IMG_5532

Spread the love

9 thoughts on “Shipito stehuje kancelare z historicky prvniho skladu

    1. Mam dve moznosti: 1. Bud tam neco rozjet sam. 2. Pronajmout. Jeste mam nejaky cas na rozmysleni. Shipito jeste neprestehovalo sklad. Zatim jen kancelare. A jeste nekolik mesicu muzu rozmyslet.

  1. Nieco uzasne spomí­nať a pozerat na “začiatky”, vlastné skladové zásoby vo vlastnom sklade… John, ty uz asi dnes nemáš veľkú motiváciu vymýšľať niečo nove, peniaze z nájmu sú super, to chápem. Mne sa ale páči to čaro podnikania niečo užitočné tvoriť, vyrábať tam alebo skladovať tovar s vlastnou značkou, to by bolo top. Len závidieť taký krásny priestor 🙂

  2. Johne doufám že nabereš motivaci a inspiraci něco rozjet. Byla by škoda toho nevyuží­t a jak jsi sám ří­kal, ten sklad ti nosí­ štěstí­.

    1. Tak zalezi jeste kde v CA a jak velky sklad.. ale je to od $0.50-$1.50 za stopu/mesic NNN (najemnik plati vsechny naklady spojene s budovou)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *