Novy web PO BOX Zone

Spustili jsme novy web na mail forwarding. Jmenuje se to PO BOX Zone. Je to web, kde nabidneme ruzne adresy na mail forwarding. Chceme i nabidnout spolupraci nezavislym postal centrum, aby mohl vyuzit nas software a nabidnout virtualni mailboxy jejim klientum.

Tak prosim zkritizujte mi to! Diky!

po box zone

PoBoxZone.com

ShareShare on FacebookTweet about this on Twitter

17 thoughts on “Novy web PO BOX Zone

 1. Pokud je v pořádku, že ještě nefunguje objednávkový proces ani login, tak dobré :).

  Určitě již zmíněné nereagování tlačítek na myšku.
  Tlačítko pro kontaktování úplně dole https://www.poboxzone.com/mailforwarding-pricing/ se snaží vynutit otevření prohlížeče, místo nějakého e-mail formuláře. Nevím, nepoužil bych to.

  Info ikonky a logo by se dalo zlepšit.
  Pricing tabulka není úplně responzivní, tak jak by mohla být.

 2. Ježiši Johne!

  Takovými weby si nikdy miliardy nevydělával, to nemůže fungovat, proč si nepoužil Netscape Composer?

 3. Zdravím,

  Možná to fungovat bude možná ne. To ukážou zákazníci. Jen mi přijde, že se dnes už ve velké míře začínají používat datové schránky mezi úřady a občany. Myslím že klasická pošta za čas už bude jen minimální.
  člověk si vše vyřídí přes tuto schránku a reklamní letáky nikoho nezajímají.Proto si myslím že rozjíždět tuto službu z dlouhodobého hlediska je blbost. Ovšem třeba do té doby, než bude většina lidí tyto schránky využívat je daleko a povede se na tom ještě vydělat velké peníze. Toť můj názor. Druhá věc je, že v Americe to může byt jinak… Jinak zdravím do LA

 4. John prosim pridaj Floridu. Tu je to velmi international a ludia ked sa vracaju domov na dlhsi cas, tak by si mohli nechat nejaku virtualnu adresu, aby nemuseli vsetko rusit.

  Ja budem prvy zakaznik ak pridas Floridu.

  Inak som velmi zvedavy ako to pojde.

 5. Je něco takového v ČR? Rád bych podobnou službu využil-chystám se do zahraničí a potřebuji aby někdo za mě přebíral poštu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *