Novy web PO BOX Zone

Spustili jsme novy web na mail forwarding. Jmenuje se to PO BOX Zone. Je to web, kde nabidneme ruzne adresy na mail forwarding. Chceme i nabidnout spolupraci nezavislym postal centrum, aby mohl vyuzit nas software a nabidnout virtualni mailboxy jejim klientum.

Tak prosim zkritizujte mi to! Diky!

po box zone

PoBoxZone.com

17 thoughts on “Novy web PO BOX Zone

 1. Pokud je v pořádku, že ještě nefunguje objednávkový proces ani login, tak dobré :).

  Určitě již zmí­něné nereagování­ tlačí­tek na myšku.
  Tlačí­tko pro kontaktování­ úplně dole https://www.poboxzone.com/mailforwarding-pricing/ se snaží­ vynutit otevření­ prohlí­žeče, mí­sto nějakého e-mail formuláře. Neví­m, nepoužil bych to.

  Info ikonky a logo by se dalo zlepšit.
  Pricing tabulka není­ úplně responzivní­, tak jak by mohla být.

 2. Ježiši Johne!

  Takovými weby si nikdy miliardy nevydělával, to nemůže fungovat, proč si nepoužil Netscape Composer?

 3. Zdraví­m,

  Možná to fungovat bude možná ne. To ukážou zákazní­ci. Jen mi přijde, že se dnes už ve velké mí­ře začí­nají­ použí­vat datové schránky mezi úřady a občany. Myslí­m že klasická pošta za čas už bude jen minimální­.
  člověk si vše vyří­dí­ přes tuto schránku a reklamní­ letáky nikoho nezají­mají­.Proto si myslí­m že rozjí­ždět tuto službu z dlouhodobého hlediska je blbost. Ovšem třeba do té doby, než bude většina lidí­ tyto schránky využí­vat je daleko a povede se na tom ještě vydělat velké pení­ze. Toť můj názor. Druhá věc je, že v Americe to může byt jinak… Jinak zdraví­m do LA

 4. John prosim pridaj Floridu. Tu je to velmi international a ludia ked sa vracaju domov na dlhsi cas, tak by si mohli nechat nejaku virtualnu adresu, aby nemuseli vsetko rusit.

  Ja budem prvy zakaznik ak pridas Floridu.

  Inak som velmi zvedavy ako to pojde.

 5. Je něco takového v ČR? Rád bych podobnou službu využil-chystám se do zahraničí­ a potřebuji aby někdo za mě přebí­ral poštu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *