Jak potesit zakazniky malickostmi co moc nestoji

Libi se mi takove detaily. Stoji to par dolaru. Zakazniky to potesi. Tohle je v bance na prepazce. Lizatka a voda zdarma pro zakazniky.

Neco musim vymyslet pro zakazniky co budou cekat na pizzu.

11 thoughts on “Jak potesit zakazniky malickostmi co moc nestoji

 1. Tohle je moc neosobni. Myslim ze by bylo lepsi byt osobnejsi jako treba par kousku pizza chleba nebo par tycinek s malou miskou omacky na ochutnani. A podat to tak aby ten prodavac rekl “tady jsem pro Vas pripravil malickost na chut na tu chvilku nez pripravime vasi objednavku” aby to vyznelo ze on osbne (ne firma) ma o zakaznika zajem. Nakonec si clovek vzdy pamatuje spis nekohoho kdo byl na nej laskavej nez treba vybaveni restaurace.

  1. Výborne to majú vymyslené vo 5 guys. Keďže hranolky robia na arašidovom oleji, sú tam na pultoch vrecia s nelúpanými arašidami, lopatkou a malými papierovými miskami, lúpeš, chrúmeš a hneď sa ti lepšie čaká.

  1. Ale dava 🙂 tady v Kanade se pece o zakazniky a zakaznicky servis vubec bere velmi vazne a v moji bance (TD Canada Trust) je kava zadarmo pro kazdeho (cappuccino, latte, americano, espresso… a muzete si pridat mleko, cukr, stevii…)… A vubec jim ani nevadi, ze si ho tam chodi udelat i lide z ulice. Je to moc prijemne, jit si vybrat/vlozit penize z/do bankomatu a zaroven si pripravit kavu 🙂

 2. Promin, dovolím si nesouhlasit. Vnucování sladkostí dÄ›tem je fakt nepÅ™ijemné, kdo má dÄ›ti pochopí. Za pÅ™edpokladu, že nechce aby jeho dÄ›ti jedli neustále sladkosti, byli tlusté a mÄ›li zkažené zuby 🙂

 3. Voda/kafe je podle mÄ› fajn. Lízátka a bonbóny ne (dospÄ›lý to neocení pro sebe ani pro svoje dÄ›ti) 😀

 4. Já tohle vnímám takto:
  chci, ale zaplatil bych za to: napÅ™. voda a mám žízeň – pokud dáš zdarma, může ti to kanibalizovat business
  nekoupil bych si, ale ocením: např. voda a nemám žízeň, nebo něco na styl té sladkosti
  nekoupil bych si, ale neocením: Dotuji druhé, nechci – negativní! (napÅ™. pivo zdarma bez alternativy, ale pivo nepiju)
  chci, ale nejde koupit, nebo nelze koupit samostatně: jsem celý šťastný a klidně zaplatím i víc celkově

 5. Lízátka dÄ›ti pÅ™itahují, moje dÄ›ti by tam chtÄ›ly určitÄ› chodit pro pizzu jen kvůli tomu. Na druhou stranu nÄ›kteří rodiče se kvůli tomu budou pizzérii ze zásady vyhýbat. Chce to nÄ›jaký kompromis – dobré organické bonbóny (ze suÅ¡eného ovoce) nebo nÄ›jaká taková lízátka – aby to aspoň vypadalo, že je to zdravé 🙂

 6. nejaky vyrobek, ktery ma souvislost s tvym businessem – jak tady padlo (pizza chleba, sauce, sýrove chipsy, ktere se daji lehce udelat atd…)

 7. Já bych nejvíc ocenil, abych po objednání telefonem na určený čas přišel a na nic nečekal, samozřejmě aby to bylo teplé (třeba pod infrasvětly) a ne víc jak 5-15 minut staré.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *