Instalujeme klimatizaci a ventilaci v pizzerii

Prave instalujeme A/C a ventilaci. Trosku je mi lito najemniku okolo, protoze to neni legrace, kdyz se dela takova rekonstrukce.

Ale zubar to bere uplne sportovne. Je velmi prijemny. I pres ty neprijmenosti.

Tanecni studium to nese trosku hure.

Tak si asi vsichni zaslouzi dostavat pizzu zadarmo! Vcetne tech mych kontraktoru, kteri rychle postupuji kupredu s celou rekonstrukci.

18 thoughts on “Instalujeme klimatizaci a ventilaci v pizzerii

 1. Pro zajímavost jaké jsou ceny v té lokalitě na Pizzu střední velikosti cca 32-35cm ? Předpokládám to asi ze začátku se bude dělat samé promo apod. Existuje v US něco jak v CZ oblíbené slevomaty ? Nebo takové drobné částky nikdo neřeší ?

  1. – slevomaty byly “vynalezeny” v USA.
   – kousek od Pizzoun Pizza je Pizzahut, shakey Pizza ($11-22), pobočka Parlor dominos pizza (tam jsou z Pizzouna nejodvázanější), pestos italian food ($9-14).

   Johna ipuju že se bude pohybovat na úrovni cen z shakeys. Jídelák z shakeys pro zajímavost zde: https://static.shakeys.com/resources/documents/shakeys_pizza_torrance_pch_menu.pdf

   Johne věděl jsi že z mé IP adresy od českého O2 se nedostanu na web pizzahut . com ? Web mi hodí chybu: Access Denied
   You don’t have permission to access “http://www.pizzahut.com/” on this server.
   Zajímavé.. proč to asi mají?

   1. Tu IP maj zakázanou, aby jim tam nějací čechorusáci nedělali DDOS útoky. Jejich zákazníci jsou stejně všichni z US, takže tam tyhle boty a čumily z jiných zemí nepotřebují.

     1. To dělají firmy, které tě chtějí forcovat na lokální verze webu – tzn. pizzahut.cz v tomto případě..

   2. Tak slevy na třeba zájezdy,pobyty,zážitky v hodnotách stovek USD bych chápal.. ale pizza za 10-20USD někdo řeší slevy ? :-))) Tak to asi mexikánci a indové co bydlí aby ušetřili ve sklepě ne ? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *