Dalsi fotky z upravy provozovny

Tak zase jsme pokrocili dopredu. Dela se mechanika. Ruzne odvetravani. Klimatizace.


Uz se to blizi. Bavil jsem nedavno s jednim znamym majitelem restaurace. Ptal se jak pokracuji prace. Rikam, ze ted uz rychle, potom co jsme dostali povoleni od mesta. Kdyz on rozjizdel svoji restauraci tak mu to trvalo sedm mesicu. A to delal v prostoru, kde uz restaurace predtim byla. Takze nemusel resit spoustu veci, ktere mesto nakazalo nam. Otevirat novou restauraci je narocny proces, ale blizime se.

7 thoughts on “Dalsi fotky z upravy provozovny

  1. jsem zvědavej jak to v USA půjde. V ČR je tahle branže za trest, když pominu neuvěřitelnou úřední­ buzeraci začí­nají­cí­ vyří­zení­m stavební­ho povolení­ až přes nejrůznější­ kontroly později za provozu, dělají­ to akorát turci a arabové, nebo lidi co úplně začí­nají­ a nemají­ tucha co na ně čeká 🙂 další­ velký problém je personál v tomto oboru, celá restaurace (baví­me li se zezačátku o jedné branch) stojí­ “schopnostech” kuchařů, nebo pracovní­ků v kuchyni (podle konceptu), kteří­ zpravidla jsou velmi nespolehlivý a neschopní­ lidé bez motivace… V Čr mi tohle hrozně s*alo, že jako majitel který investoval miliony musí­m řešit tyto problémy, že někdo někdo nepřišel opět do práce… jsem rád že jsem z toho pryč, také jsem měl ideu vytvořit řetězec fastfoodu, ale z toho rychle sešlo 🙂 drží­m palce . Mimochodem ta digestoř je fakt obrovská, co všechno pod ní­ budete mí­t?

      1. Na pizzu je best Lincoln impinger, my nedělali pizzu tak jsme měli Nieco, což je BBQ průběžný gril, taky americká firma. Ale asi už máš něco vybráno

      1. funguje u těhle zaří­zení­ v Praze/ Brně na lukrativní­ch mí­stech nějaké “zastřešení­ ” nějakou “organizací­”? nebo už žijem v hodném světě? US trh?

  2. IMHO jsou to spojene nadoby. Najit dobre lidi znamena, ze dostanou dobre zaplaceno a to muzou dostat jen kdyz dobre vari a to jeste jen v oblasti, kde nejsou lidi drzgresle. Jakmile to zamestnanec, nebo zamestnavatel ocurava, nebo lidi resi, zda neco stoji o pet korun vic, pak to jde do kytek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *