Pronajimam zemedelcum

Na severu Nevady uhodily mrazy. Obzvlast v noci. Nova generace zemedelcu zacala rychle sklizet, aby se jim nepokazila uroda. Pisu nova generace, protoze to jsou novi zemedelci co pestuji technicke konopi. To bylo v lonskem roce zlegalizovano novym federalnim zakonem.

Jsem rad i za to kratkodobe vyuziti skladu  do doby nez najdu trvaleho najemnika.

Doplneni: Broker by se na tento kratkodoby najem vykaslal. Provize by byla prilis mala. Ale ja nepohrdnu kdyz dostanu 10 tisic + dolaru do kapsy:-).

Spread the love

12 thoughts on “Pronajimam zemedelcum

 1. Já kdybych měl sklad v Californii, hned bych ho pronajal na patřičné účely, platba zásadně v naturáliích 😀

  Ba ne, osobně jsem hulil cca. 15 let, s nějakými přestávkami, a hulit trávu je spíše problém, teď už asi zase přes měsíc nehulím a na redditu je k tomu docela výživné téma – https://www.reddit.com/r/leaves/ to jen k těm co tvrdí, že marihuana nezpůsobuje závislost.

  Je k tomu i několik knížek, třeba Joy of quitting cannabis – https://www.amazon.com/Joy-Quitting-Cannabis-Chris-Sullivan-ebook/dp/B005380WOI

  Osobně jsem možná i rád, že to v ČR legální není. Jako takhle, ne že by se to tu nedalo sehnat, ale kdyby hulení měli ve vedlejší trafice, tak by to odvykání bylo značně těžší.

  1. Ať to klidně legální je, myslím že sehnat v ČR trávu je asi tak složité jako koupit burger v McD… 😀

   Jinak já to zkoušel a nechápu co na tom lidi mají… Já jsem po tom akorát unavenej jak hovado, chce se mi spát a mám sucho v puse a hlad… 😀 A druhej den jak přejetej válcem, prostě akorát den v hajzlu… 🙂

   1. Já už sice nehulím, ale tohle jsou příznaky špatných odrůd. V česku staršně moc lidí pěstuje odrůdy, ze kterých je člověk unavený, protože mají vyšší výnos a jednodušejí se pěstují. V podstatě je to důvod, proč jsem řpestal kouřit trávu, protože jsou i odrůdy, po kjterých je člověk opravdu hodně veselý, ale v mém okolí bylo těžší se k nim dostat.

    1. Jinak osobně nechápu, proč trávu někdo kupuje….
     Zasadit si pár semínek není nic extra složitého a je z toho matroše valník… 😀

  2. Problém není v trávě, ale v lidech co jsou roky schopni být denně zhulení jak papriky, od rána do večera.

  3. Cokoliv se neuziva s respektem a pokorou muze vest k zavislosti – ale spis to vede k mentalni zavislosti… zpusobeno nasim pozivacnym pristupem a tlakem ….ted je to business – respekt se jen tak nevrati…..

 2. Johne, ako to tam vypadá so záujmom o vertical gardening a aquaponics vo veľkom. V mojej bubline sa to javí ako super budúcnosť – pestovanie v skladoch za umelých a dlhých svetelných podmienok. Ale je o tom skutočne počuť aj medzi tou druhou stranou – majiteľmi priestorov?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *