Nabidky od bank $500 za otevreni uctu

Po dlouhe dobe jsem vybiral schranku. A vidim tam rovnou tri nabidky od bank, at si u nich otevru ucet, za mi daji za odmenu $500.

Ty spojene pozadavky nemeli nejak narocne. Treba at na ucte probehne 6 transakci (nejaky prevod behem nekolika mesicu). Nebyl tam pozadavek na nejaky velky zustatek.

$500 domena mi pripada hodne velkoryse. Je videt jak ta akvizice zakazniku je tezka ve vsech oborech a jake jsou za ni ochotne firmy platit obrovske penize.

Nebo supermarket. Rovnou davaji veci zdarma. Treba bio syr nebo dva articoky! 🙂

6 thoughts on “Nabidky od bank $500 za otevreni uctu

  1. Chase teď dával $1,000 za nový osobní účet s minimálním zůstatkem $75,000 po dobu 90 dnů. Toho jsem dokonce i využil, hodilo se mi to.

        1. Jj, to je docela slušný. Ale myslím si, že ono jim v podstatě vůbec nejde o ty peníze. V dnešní době nulových úroků, je jim asi docela jedno, zda si u nich někdo uloží $75k. Spíš jde o takový filtr, volných $75k běžný Američan nemá a takhle vlastně získají za $1,000 bonitního klienta se kterým mohou dál pracovat. A také se snaží 🙂 Neustále by mě zvali na schůzky a nabízeli mi nějaké produkty. S tím ale u mě moc neuspějí 🙂

    1. Asi Johna moc nechteji, i me poslali lakadlo na $600 🙂 Pul za checking a druhou pulku za 15k na savings.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *