Novy sklad v Oregonu pripraven k provozu

Novy sklad v Oregonu je pripraven k provozu. Dostaveli jsme kancelare, klimatizaci, topeni, osvetleni a elektricke rozvody.

Sklad je rozdelen na dve casti. Pro mensi cast hledam najemnika.

A ve vetsi casti bude mit domov Planet Express.  Firmu ridi muj byvaly zamestnanec. Kdysi jsem ho najmul jen na castecny uvazek, kdyz studoval.  Shipito tehdy melo mene nez 10 zamestnancu. Jak firma rostla tak rostla i dulezitost jeho pozice. Nakonec skoncil jako moje prava ruka – COO (Chief Operating Officer) a ridil firmu se 150+ zamestnanci. Presne jsem vedel, ze cokoliv bude potreba, tak se na nej mohu 100% spolehnout. Z meho pohledu nejpracovitejsi a nejspolehlivejsi clovek co znam.

Spread the love

10 thoughts on “Novy sklad v Oregonu pripraven k provozu

 1. Teraz mi doslo ze John je taky Cesky Ben Mallah so zameranim na sklady namiesto hotelov a nakupnych stredisk 🙂

  Inak John, rysuju sa mi slusne peniazky, zisiel by sa nejaky clanok pre milionarov-zaciatocnikov 😀

  1. Ha ha 🙂 Ale takovou vtipnou show jak Ben Mallah nedelam. Napis mi co by te zajimalo… me to fakt zajima jaky obsah by ctenare zajimal. Mam pocit, ze nektere veci ani nemuzu zverejnovat, protoze by to nebylo vubec relevantni pro vetsinu lidi.

   1. Jaké věci, máš pocit, že nemá cenu zveřejňovat? Jinak mě tu baví všechny články, kterých jsi autorem. A to od osobních rozvojů, řízení zaměstnanců a firmy, přes nemovitosti, dodavatele, úřady, cestopisy, lyžování, po investice, bonusy na kreditkách, jídlo i to, že máš rozvaděč na zavlažování na debilním místě. To, že nekomentuji, neznamená, že každý den nekouknu, zda není něco dalšího ke čtení.

   2. Tady taky téměř milionář začátečník 🙂 Blížím net worth 1M euro a přemýšlím, jak si zařídit život, abych z toho vyžil a nemusel dělat pro peníze. Rozvíjím sice dál byznys a mám vlastní nemovitost, ale snažím se vymyslet, v čem mít majetek, co by generoval pasivní příjem (1M je na to celkem málo, mám cíl 2M). Žiju v Evropě a nechci z daňových důvodů investovat do real estate na přímo, takže se momentálně snažím naučit dlouhodobě investovat na burze – jakékoliv články na toto téma mě vždy velmi zajímají.

   3. Ahoj Johne, musím se přidat k Vaškovi a dalším pánům…Tvůj blog pravidelně sleduji již dlouhou dobu, nikdy jsem nic nekomentoval, a pravděpodobně zase dlouho nebudu…ale nevybavuji si, že by některý z Tvých příspěvků byl nezajímavý a spolu s ostatními čtenáři oceňuji, že si najdeš čas se podělit o Tvoje zkušenosti nejen z podnikání. Dobrá práce! 🙂

 2. len kvoli tvojmu blogu som bez vahania vyuzil jasona (ak sa dobre pamatam na jeho meno) na dovoz do EU 🙂 ani som si nerobil research kto je na trhu :-))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *