Prave jsem objednal hosting

Rozjet web je nejvetsi priorita, i kdyby tam melo byt jen par vet tak je to dulezite z hlediska SEO. Cim starsi web tim vice ho maji vyhledavace jako Google radeji. Netrapi me, ze jeste nemam pripravene texty. (Design v JPG souboru mam, ale neni rozrezany na HTML). Takze jsem prave objednal hosting, abych na stranky mohl dat aspon neco.

Investice $35/rok. I kdyz tato cena asi pusobi jako hodne nizka, tak to je velmi kvalitni hosting, ktery pouzivam pro dalsi projekty s naprostou spokojenosti.

Takze moje celkova financni investice do tohoto podnikani je:
– $35 hosting na jeden rok
– $32 Domeny pro web (mam 4 podobne jen pro jistotu)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
$67

Spread the love

One thought on “Prave jsem objednal hosting

  1. Čau.V prvé řadě doufám,že ti nebude vadit když ti budu tikat.J emi 18 let a inspiroval jsem se tvym článkem.Nejprve jsem přemyšlel,co bych mohl prodávat,aby to melo uspech.Napadlo me značkové oblečení značky Abercrombie and Fitch,protože se v ČR docela usadila a je velice oblibena.Trošku jsem se zajimal o značku a přišel jsem na to,že v ČR nema zastoupeni,žádny kamenny obchod.Tak jsem doufál,že budu uspěšny.Snažil jsem se sehnat dodavatele,ktery by byl schopen dodávat mi tohle oblečení.Podařilo se,tak jsem okamžitě kontaktoval známé,kteří se zabyvaji tvorbou eshopu.Eshop už je částečně hotovy,chybi jen design,na kterem grafik už pracuje.Až bude esho kompletně hotovy,rad bych ho nějak zvditelnil nějakou formou reklamy.Nidky jsem s podnikáním neměl žádné zkušenosti,taky mi je jen 18 ,a v rodičích podporu nenajdu,pravě naopak spiš me tlaci at mam dobré vysledky ve skole adt..Tak bych tě chtěl požádat aby jsi napsal nejaky svuj nazor.DOufám že to bude profitabilni business.DIky za odpoved.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *