XYZ Bikes Start Up – co chci dokazat

Chci dokazat, ze se da zacit podnikat temer bez penez a s minimalnimi casovymi naroky. Ze se da podnikat bez toho, aby clovek mel nejaky genialni napad. Nemam tuseni jestli zrovna tento napad bude uspesny. Ale tim, ze investuji minimum casu a penez je to minimalni riziko v pripade neuspechu.

Tim, ze me to stoji minimum casu a penez si muzu dovolit delat vice veci zaraz a take budu psat o dalsich napadech, ktere mam nebo realizuji.

Chci ukazat kazdemu, ze je mozne delat vlastni business pri zamestnani. Ze je mozne mit dobry zivot a zaroven dobre vydelat. Ze neni nutne mit stres a pracovat 14 hodin denne, aby byl clovek uspesny.

Jsem odhodlany napsat uspechy i neuspechy. Jestlize vas cokoliv zajima tak mi napiste a ja zde odpovim.

Spread the love

5 thoughts on “XYZ Bikes Start Up – co chci dokazat

  1. Ahoj Líbí se mi tvůj postoj k věci o ktere snís chtel bych si zalozit internetovy obchod se stejnymi podminkami jako pises ty minimum casu penez myslim ze mam dobry napad ale nevim jak dal…:( dokazal by jsi poradit? David

  2. Ahoj Lí­bí­ se mi tvůj postoj k věci,ale mě se to nedaří­, podnikám od roku 2007 a stále se nedaří­ a spí­še tomu musim věnovat ví­c a ví­c času s minimální­m ví­dělkem 🙁 ,prostě pořád krachuju.
    ted jezdí­m jako taxi 2 roky a už to taky není­ na obživu strašně moc hodin ( po – ne do 4:00 hod.)a to už si ani nevidělám musim stí­m začí­t něco dělat protože moje výdělky nepokrijí­ potřeby. před ježdění­m jsem měl i obchody i internetové,ale na internetu je strašně moc velká konkurence.A nehledě na to že je KRIZE a hodně lidí­ propustili hlavně tedy z mého kraje Libereckého , lidem se moc v ČR nechce utrácet.
    Tak prosí­m porad včem bych měl podnikat a hlavne jestli v ČR.Děkuju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *