First class let s Japan Airlines

Chystam se na dalsi cestu za byznysem uz tuto sobotu a tesim se znovu na let letadlem. Uz jsem si nekolikrat rikal, ze nebudu davat fotky na blog z kazdeho letu. Ale z dokumentacnich duvodu pridam par “food porno” fotek z letu Japan Airlines. Asijske aerolinky jsou naprosta spicka na letani prvni tridou.

Let zacina sklenickou sampanskeho. Dostanete jidelni listek a vinovy listek. A pak zacinaji hody. Ke kazdemu jidlu jine vino a tak. Nejsem nejaky vinovy snob, ale ve first class si to naplno vychutnavam.

Japan Airlines maji novou konfiguraci first class. Nova sedadla jsou o dost sirsi nez puvodni.

Samozrejme nesmi chybet okamzite moznost se prevlect do pyzama, ktere vam nabidnou. V JAL mu rikaji relaxing wear. Na zachode jsem se prevlekl jeste nez letadlo vzletlo. Letuska cekala pred dvermi a dala me obleceni na ramenko, ktere schovala do skrine.

Predkrm

Salat

Hlavni jidlo Ja jsem si dal kachnu.

Manzelka rybu.

Zakusky a zeleny caj.

To je faze, kdy jsem vetsinou tak plny, ze si musim lehnout. Letusky rozestlali postel.:-)

V ruznych chvilkach svacinky. Treba vyborne ovoce.

Nebo ramen polevka.

Nebo yakitori (maso na spejli) s pivem. To jsou moje ruzne jidla na chut pri sledovani filmu.

Kari.. rikate si mozna, ze jsem toho sezral hodne. Mate pravdu, ale jidlo bylo vynikajici a chtel jsem vse z toho jidelnicku vyzkouset. To se mi ale nepodarilo. Moznosti tam bylo moc.

Jidelni listek vypada takto

Palacinka s ovocem.

Tento blog post byl hlavne o jidle. Jen takovy maly detail z first class v JAL. Dostanete takovouto karticku.

 

 

Spread the love

10 thoughts on “First class let s Japan Airlines

 1. Obdivuju tí„›, kolik jsi toho dokíƒÂ¡zal sníƒÂ­st 🙂 Tolik toho jíƒÂ­m za celíƒÂ½ den :D. NedíƒÂ¡vno jsem si znovu pro턍íƒÂ­tal tví…¯j blog a zaujal mí„› “턍eskíƒÂ½ woot.com” jak to nakonec dopadlo? P.S. NevíƒÂ­m, jestli to je jen mí…¯j níƒÂ¡zor, ale takovíƒÂ©to fotky z líƒÂ©tíƒÂ¡níƒÂ­ prvníƒÂ­ tí…™íƒÂ­dou neuí…¡kodíƒÂ­, spíƒÂ­í…¡ naopak – je to skví„›líƒÂ¡ motivace.

 2. Je to smutníƒÂ©. John to opí„›t i pí…™ez svíƒÂ© maximíƒÂ¡lníƒÂ­ nasazeníƒÂ­ nedokíƒÂ¡zal a sklamal.
  MusíƒÂ­í…¡ se pí…™íƒÂ­í…¡tí„› víƒÂ­c snaí…¾it.
  Bezbe턍ní„› si pamatuji, í…¾e v televizi bylo, jak to ní„›jakíƒÂ½ Francouz zvlíƒÂ¡dl.
  Seí…¾rat celíƒÂ© letadlo. Ale je pravda, í…¾e bylo mení…¡íƒÂ­ a trvalo mu to delí…¡íƒÂ­ dobu.

 3. tyjo to bych snad do sebe nenacpal 😀 i kdyí…¾ to vypadíƒÂ¡ na malíƒÂ¡ porce jen tak na chuí…Â¥ a na zasyceníƒÂ­ jen píƒÂ¡r ví„›tí…¡íƒÂ­ch 🙂

 4. @eastbiz Pak je ovsem takovy maly zazrak, ze i pri tom mnozstvi jidla, ktere s prominutim “sezeres” 🙂 mas porad postavu atleta a ne bezneho americkeho konzumenta. 😀

 5. JíƒÂ¡ myslíƒÂ­m, í…¾e ostatníƒÂ­ komeníƒÂ¡í…™e mluvíƒÂ­ za ví…¡e, ale taky se pí…™idíƒÂ¡m (pro jistotu). ProsíƒÂ­m, ur턍ití„› nevíƒÂ¡hej híƒÂ¡zet sem fotky jíƒÂ­dla a letadel a zíƒÂ¡chodkí…¯ a VIP salíƒÂ³nkí…¯ a podobníƒÂ½ch blbin, je to íƒÂºí…¾asní„› zajíƒÂ­mavíƒÂ©! Neuv턛텙itelníƒÂ©, co dneska v letadlech dokíƒÂ¡í…¾ou 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *