Vracim komentare na blog

Poslednich nekolik mesicu byly docela nervy s prodejem firmy. Jednim z duvodu proc jsem odstranil komentarena blogu bylo, ze jsem nemel vubec cas na nejake rozptylovani. Nemel jsem cas komentare sledovat nebo na neco odpovidat. Ten prodej firmy se tahl 4-5 mesicu vcetne vyjednavani. A celou dobu jsem nechtel aby se nahodou nekde neco nezvrejnilo a treba nekdo jeste nenapsal nejaky anonymni komentar na blogu. Clovek nikdy nevi kdo mu fakt preje nebo naopak nepreje a treba se pokusi nejak prodej zasabotovat. A vse bylo smluvne chraneno, ze musi zustat v totalnim utajeni. Ono to fakt byly nervy a horska draha.

Takze komentare jsou zpet. Ten plugin disqus me tehdy prestal fungovat, takze to zkousim znovu s klasickymi WordPress komentari.

Spread the love

14 thoughts on “Vracim komentare na blog

 1. Přidávám se ke gratulaci, ale je škoda, že již se nejspí­še ze zákulisí­ Shipita nic nového nedozví­me.
  Bylo to velice pří­jemné čí­st tvé články 😉 .
  Jsem také rád, že jsi nasadil zpět klasické komentáře, jelikož je to mnohem pří­jemnější­ na komentování­, než řešení­ třetí­ch stran.

  Hodně úspěchů i v budoucnu a doufám, že budeš dále psát 🙂

 2. Také gratulace! 🙂 Bylo super sledovat tento blog od počátků Shipito až k úspěšnému prodeji. Doufám, že tu stále budou přibývat zají­mavé a inspirují­cí­ články.

 3. Nečekané a překvapují­cí­, ale jako vždy, inspirativní­. Velká gratulace a mnoho štěstí­ a pohody v další­ životní­ etapě.

 4. íšprimne, celkom šokujúce info, ale rozhodne velikánska gratulácia. Celkom by ma zaují­malo, ako sa Ti tento velikánsky deal podarilo utajiť pred svojimi zamestnancami.

 5. Samozrejme gratulujem aj ja.
  Súčasne ďakujem za vrátenie komentárov. Taktiež ďakujem za tvoj netradičný prí­stup, kde sa delí­š o informácie zvyčajne skrývané. Tvoj blog inšpiroval množstvo ľudí­, vrátane mňa.

 6. Tohle bylo sakra dobrodružství­ a velmi inspirují­cí­. Jsem velká sběratelka malých i velkých podnikatelských pří­běhů a ráda o nich pí­šu ve svém malém internetovém prostoru … váš blog sleduji též pro inspiraci a tak doufám, že pří­běh bude úspěšně pokračovat 🙂

 7. Tady uz jsem nebyl dlouho ! Psal jsem komentar uz k tem prvnim clankum na blogu…takze se pripojuju ke gratulaci 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *