Moje pec udelala rekord to Guinessovy knihy rekordu

Tak zatimco resim jak vyresit situaci s popelnicemi, abych mohl rozjet provozovnu na pizzu, tak moje pec na pizzu dela rekordy, ktere se zapisou do Guinessovy knihy rekordu.

Ono to totiz byla vyborna koupe. Uplne nova pec, ktera se pouzije na tuto akci (jeden den). A diky tomu byla s velkou slevou. Kupoval jsem ji jiz pred dvema mesici a vedel jsem, ze bude pouzita na tuto akci. Dalsi vyhoda koupe s tou slevou je, ze bych ji ted okamzite mohl prodat a to bez ztraty. Ale porad pracujeme na nejakem reseni situace s popelnicemi nebo jineho mista, kde by se dala pizzerie provozovat.

Kdyz jsem dnes mluvil s majitelem firmy co prodava pece tak mi rikal, ze nase problemy jsou naprosto normalni. Ze jednomu zakaznikovi takto skladoval vybaveni pres rok, nez dokoncili svoji provozovnu. To mi pripada fakt silene, ale vypada to jako realita otevirani restaurace v L.A. county.

Spread the love

13 thoughts on “Moje pec udelala rekord to Guinessovy knihy rekordu

  1. Budes to moct pouzit na marketingove ucely? (“Ochutnajte pizzu z pece, ktora sa dostala do Guinnessovej knihy rekordov…)

  2. A co takhle si změnit půdorys budovy, “vyří­znou” si v ní­ prostor a do něj umí­stit tu hroznou popelnici. Přijdete o trošku prostoru v interiéru ale ten 1.5 m nebo kolik to je není­ tak moc.

  3. Honzo, nešlo by tu popelnici dát pod zem? Když by někdo potřeboval hodit odpadky, jen by otevřel ví­ko a hodil je dolů. Když by přijeli popeláři, zdviž by ji vynesla na povrch.

      1. Spí­š to neřeší­ to, že popelnice musí­ mí­t dle zákona stří­šku a nepočí­tá s jiným provedení­m.

  4. To by ta stří­ška a bočnice vážně nemohla být sklápěcí­ ke zdi? To by sousední­mu majiteli snad vadit němelo.
    Co ubourat ten metr z toho domu a tu popelnici krapet zapustit do objektu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *