Sklad k pronajmu hned vedle Tesly

Navrhl jsem najemnikovi co mi neplati, ze jim odpustim vse co mi dluzi a kdyz mi pomuzou vyklidit prostor od jejich veci, tak jim vratim cely security deposit.

Jde o velke penize. S navrhem souhlasili. S Covidem se znovu zprisnuji pravidla v Kalifornii a ja nevidim, ze by byli schopni najem v plne vysi platit.

Takze sklad je ted v nabidce na pronajem.

Jsem velmi zvedavy jak snadne nebo tezke bude ted behem Covidu pronajimat. Hned vedle skladu sidli Tesla. Tak jsem kontaktoval. Presne tenhle sklad si totiz pronajimalo vyvojove oddeleni tesne nez jsem sklad koupil od developera. Tehdy to byl ale jen kratkodoby pronajem. Jsou tam zabilena okna a jina opatreni proti uniku know-how.

Jediny problem s Teslou je, ze to jsou tvrdi vyjednavaci. Vzdycky nabizi nejnizsi najem a nejhorsi podminky ve smlouve. Kdyby doslo k vyjednavani tak si musim nekde zjistit jestli treba behem Covidu nebyli taky najemnikem co neplatil najem. (Otazka jak moc je ten clanek podle pravdy). 

Behem 24 hodin od listovani skladu jsem zatim mluvil se dvema zajemci.

Spread the love

14 thoughts on “Sklad k pronajmu hned vedle Tesly

 1. To ta situate u Vas jeste neni tak spatna jako v Evrope. Treba UK je doslova pred ekonomickou katastrofou. Druhy lockdown a blizici se Brexit bez dohody s EU je strasna kombinace. Ja komunikuju se znamym z LA kazdy tyden. Ma tam svuj byznys a nalada a situace je tam zatim lepsi nez v Evrope. Tady je pred krachem snad i polovina z mensich firem. Jinak to od tebe bylo rozumny reseni.

  1. ja som pracoval vo viacerych firmach, kde taketo opatrenia boli. napr nemozes ani len strcit flashku do compu, resp este lepsie, nie je to comp, ale iba obycajny terminal ktory sa pripaja kamsi na server a cely tvoj windows bezi na cloude.

   nemozes nic instalovat, dalej program obsahujuci citlive informacie dokonca neumoznuje ani oznacit data a zmacknut ctrl+c, neexistuje moznost exportu dat, nemozes vo webovom prehliadaci otvorit takmer nic, cize aj keby si chcel nieco poslat von bez flashky cez webove rozhranie, tak to ti tiez neprejde. plus ak zmacknes klavesu printscreen , tak vsetky tvoje snimky obrazovky sa ukladaju a idu na kontrolu. vsade mas pristup iba so svojou cip kartou, cize neustale sa vie kto bol v akej miestnosti keby odtial doslo k uniku

 2. Jsem zvedavy jak rychlo se povede sklad pronajimout. Ta covidova pravidla jsou absolutne anti-businessova. Good luck!

 3. ekonomika Usa ci Eu obmedzeniami suvisiacimi s infekciou trpí, ale ziaden koniec sveta sa nebude konat. Ekonomicke udaje nie su katastrofalne,iba nie velmi dobré a to je rozdiel. Su tu vakciny ktore sa zacnu od noveho roka masovo aplikovat.

 4. Existuje priliehavejší výraz na okolité dianie ako tretia svetová vojna? Podlejšia, perfídna svojou skrytou podobou, bez toho, aby jej pravú podstatu odhalili milióny občanov, ktorí si ju vo svojom vedomí ani nepripúšťajú.

  Besnie na všetkých frontoch, vojna biologická, informačná, ekonomická a aj tradične dobyvačná, na ktorú zneužili invazívnu islamskú armádu. Zo zastretej formy zúriacej celé desaťročia, vzbĺkla pod zámienkou svetovej pandémie do otvorenej vojny proti miliónom najobyčajnejších občanov. Vyčíňa po celom svete, ale jej najzasiahnutejším epicentrom je Európa, voľakedajšia kolíska civilizácie, predobraz tisícročných bojov za ľudské práva, sociálnych vymožeností a demokracie. Je najnebezpečnejšou vojnou v celej histórii ľudstva, pretože nepriateľ je neznámy, utajený, ale vo vojne proti národom a ľudstvu, nasadil vlastných predstaviteľov štátov. V Európe jej dominuje nadštátny subjekt, vytvorený na ucelené podrobenie európskych štátov. V pozadí stojí entita, držiaca v rukách všetku finančnú a politickú moc sveta, entita bez vlastnej histórie, historického územia a epochálnych osobností formujúcich pokrok ľudstva, ktorá sa nevyznamenala žiadnym spoločenským prospechom, okrem histórie úžery, koristníctva a historického zdierania. Entita, ktorá sa vo svojej agresívnej viere sama stavia na piedestál jedinečnosti.

  Porážka Náhorného Karabachu, autonómneho územia obývaného prevažne kresťanskými Arménmi, s jednou z najstarších kresťanských civilizácií, pochádzajúcej z územia Arménska, na ktorej sa formovali prvé historické európske spoločenstvá, islamským Azerbajdžanom a Tureckom, bola jedným zo symbolov národnostno-náboženského debaklu. A rad za radom padajú staré európske civilizácie pod islamským náporom, ktorý sa šíri ako mor do celej Európy a pochováva monumentálne pripomienky hrdej civilizácie.

  V zákulisí lámania civilizácií sa stupňuje teror, ničiaci ekonomiky štátov, zbedačujúci svetovú populáciu, zbavenú základných existenčných prostriedkov. Štátne orgány potláčajú svetové povstania proti útlaku, nasadili najvyššie kontrolné komunikačné mechanizmy, sledovanie telekomunikačnej a elektronickej komunikácie, ako na bežiacom páse vydávajú nové a nové nariadenia na zamedzenie slobody prejavu a pohybu. Samostatné živobytie pracujúcich sa rúca ako domček z karát, občania strácajú pôdu pod nohami, čoraz väčšie masy sa stávajú závislými od dobrovôle štátu, ruinujú sa národné firmy, znižuje potravinárska produkcia, aby vyústila do hladomoru.

  Stupňujúci sa chaos, teror, neistota, strata živobytia, úmrtia bez poskytovania lekárskej starostlivosti vedú k úpenlivej túžbe národov ukončiť dennodenné utrpenie, k stavu, kedy väčšina podľahne túžbe po návrate života do starých koľají, k stavu absolútneho podrobenia, bez poznania holej pravdy, že sa tak nikdy nestane.

  Na ich konci sú pripravené vakcíny a zúrivá snaha štátnikov, pod tlakom farmaceutických korporácií, vpraviť ich za každú cenu do každého ľudského organizmu. Aj za cenu životov, nátlaku a štátneho teroru.

  A v pozadí rinčia zbrane, pripravené vyvolať vojnu s Ruskou federáciou.
  Zdroj: https://zemavek.sk

  1. citovat info a demagógiu z konšpiratívneho webu zemavek, za ktorým sú ruské peniaze …snáď sa diskusia u Johna nezvrhne na citácie nezmyslov a politickej demagógie. Bolo by to škoda. Pokiaľ sa podobne nezmyselné príspevky ako ten nado mnou začnú objavovať častejšie tu, bude to znamenať pokles na úroveň diskusných skupín u Harabina, Kotlebu. Dúfam že nablblý konšpiratívno demagogický príspevok ako tento nebude mať tu pokračovanie. Toto je vecná diskusia o podnikaní, nie aby sa tu citovali politické demagógie z tak pochybných zdrojov, ako sprofanovaný zemavek.

 5. Na Teslu nespoléhej, ta bude příští rok stěhovat vše co půjde do Texasu.
  A teď při stavbě základů továrny u Berlína neplatili za vodu, dokud jim ji nevypnuli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *