Update ze zapomenuteho brokerskeho uctu 2018

Cas od casu se podivam na muj stary (a temer zapomenuty) brokersky ucet, kde mam ted uz pouze akcie Amazonu, ktere jsem kdysi koupil za 441 dolaru.

Naposledy jsem se dival v roce rijnu 2016. Tehdy byla hodnota 29 tisic dolaru.

A zase to vyrostlo. Dnes jsem se podival. Hodnota uz je $50,780!

Odkaz na originalni clanek. Je neskutecne jak ten Amazon vyrostl. A vzpominam na tu dobu jak jsem investoval vetsi castky do jinych akcii. Tomu Amazonu jsem uprimne fakt moc neveril. Bral jsem to jako velkou spekulaci.

Spread the love

9 thoughts on “Update ze zapomenuteho brokerskeho uctu 2018

  1. Nečekal bych, že Amazon za poslední­ čtyři roky udělá takovýto růst. Ještě škoda, že jsi tenkrát nediverzifikoval trochu portfolio a nekopil na půl akcie Applu a Microsoftu:)

  2. Nj po bitvě je každý generál 🙂 Ale asi bylo dost těžké prodělat na jakýchkoli “tech” akcií­ch koupných po krizi v 2007…

        1. a podnikal ten chlap? Lebo si neviem predstaviť podnikateľa, ktorý by sa do konca podnikania držal iba daného výrobného programu, a to ešte v sektore IT, pretože dnešné smarts sú už len menšie a menšie mikropočí­tače s možnosťou telefonovať.

    1. Ale tady ten Johnuv zapomenuty ucet je zhruba z 2002-2003. Tehdy byl Amazon jenom online knihkupectvi a prodelat se na tom klidne mohlo 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *